M jak miłość, odcinek 1465: Romans Uli i Janka. Barbara będzie wybijała jej z głowy kochanka - WIDEO

2019-10-20 10:54 Ag
M jak miłość, odcinek 1465. Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik), Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1465. Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik), Barbara (Teresa Lipowska)

Szok w "M jak miłość" przeżyje Barbara (Teresa Lipowska) kiedy zobaczy, że Ula (Iga Krefft) i Janek (Tomas Kollarik) umawiają się na tajemne schadzki. Mostowiakowa przyłapie wnuczkę na gorącym uczynku w 1465 odcinku "M jak miłość". Będzie pewna, że Ula ma romans z Jankiem i zdradza Bartka (Arkadiusz Smoleński). Postawi sobie za cel nie dopuścić do rozpadu małżeństwa Uli. W 1465 odcinku "M jak miłość" Barbara będzie wybijała wnuczce z głowy kochanka. W jaki sposób? Zobaczcie WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1465 - poniedziałek, 28.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Ula i Janek z "M jak miłość" nie zdołają ukryć, że wciąż ich do siebie ciągnie. A do tego w 1465 odcinku "M jak miłość" zostaną przyłapani w lesie przez Barbarę! Los sprawi, że Mostowiakowa zobaczy wnuczkę w intymnej sytuacji z byłym narzeczonym. Choć Ula tylko czule przytuli się do policjanta, to seniorka rodu będzie pewna, że ta dwójka ma romans.

W rzeczywistości Janek spotka się z Ulą, by ostrzec ją, że bandyta Grzelak (Jakub Kornacki), dla którego kiedyś pracował Bartek wyszedł na wolność i może zjawić się w Grabinie. Zupełnie jakby próbował wykorzystać strach Uli przed kryminalną przeszłością męża, żeby znowu się do niej zbliżyć.

- Janek chce się pozbyć Bartka z pola widzenia. Trudno będzie oprzeć się pokusie. Pojawienie się Grzelaka może być dla Janka szansą na ponowne zbliżenie się do Uli - wyznał Tomas Kollarik w "Kulisach serialu M jak miłość".

Nie przegap: M jak miłość. Ula zginie? Były wspólnik Bartka brutalnie pobije ją w lesie - WIDEO

Jednak czujna babcia w 1465 odcinku "M jak miłość" nie dopuści, by Ula zostawiła Bartka dla Janka. Po rozmowie z księdzem proboszczem (Maciej Damięcki) o pokusie czyhającej na wnuczkę postanowi działać. Wyciągnie wnuczkę na cmentarz, żeby szczerze z nią porozmawiać i wybić jej z głowy romans. Przy grobie Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) opowie jej historię własnego małżeństwa. Podkreśli, że na początku też nie było ono łatwe i szczęśliwe, bo wcale nie kochała męża.

Czy Ula posłucha rad babci, zapomni wreszcie o Janku i zostanie z Bartkiem? Niestety widzowie "M jak miłość" jeszcze długo się tego nie dowiedzą, bo Bartek ucieknie od Uli! To będzie wyjątkowo bolesne rozstanie (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1466: Koniec miłości Uli do Bartka! Janek też ją odtrąci - WIDEO

M jak miłość odcinek 1465. Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1465. Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość, odcinek 1465. Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1465. Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik)