M jak miłość, odcinek 1465: Andrzejek policjantem! To będzie cios dla Bartka i ciężarnej Marzenki

2019-10-20 14:18 Ag
M jak miłość, odc. 1457. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1457. ANdrzejek (Tomasz Oświecińśki), Bartek (Arkadiusz smoleński)

Andrzejek (Tomasz Oświeciński) z "M jak miłość" wstąpi do policji? Po tym jak siłacz z siedliska straci pracę w firmie Marcina (Mikołaj Roznerski) w 1465 odcinku "M jak miłość" wpadnie na pomysł, by znaleźć sobie stabilną posadę państwową. Zaskoczy ciężarną Marzenkę (Olga Szomańska) kiedy ujawni, że chce zostać policjantem. Żona Andrzejka wybuchnie śmiechem, ale to będzie dla niej cios! Tak samo plany Andrzejka w 1465 odcinku "M jak miłość" przyjmie jego brat Bartek (Arkadiusz Smoleński), były przestępca.

"M jak miłość" odcinek 1465 - poniedziałek, 28.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Jeden z braci Lisieckich z "M jak miłość" byłym bandziorem z odsiadką w papierach, a drugi przykładnym stróżem prawa? Brzmi absurdalnie, ale jednak w 1465 odcinku "M jak miłość" Andrzejek wpadnie w takie kłopoty finansowe po bankructwie firmy budowlanej Marcina, że postanowi jak najszybciej znaleźć stałą pracę, najlepiej państwową, by nie martwić się już o pieniądze.

Początkowo Bartek będzie chciał wkręcić starszego brata do nowego warsztatu samochodowego, który zamierza otworzyć w Lipnicy, ale Andrzejek odmówi. Świadomy tego, że interes Bartka może nie wypalić, a on nie może sobie pozwolić na to, żeby przed porodem Marzenki zostać bez środków do życia.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1465: Romans Uli i Janka. Barbara będzie wybijała jej z głowy kochanka - WIDEO

W 1465 odcinku "M jak miłość" głowie siłacza z siedliska w Grabinie, który w przeszłości też wchodził w różne konflikty z prawem, a nawet brał udział w nielegalnych walkach bokserskich, zrodzi się pomysł, by zostać policjantem. Czyżby zapatrzył się na funkcjonariuszy z komendy w Lipnicy: Janka (Tomas Kollarik) i Rafała (Jakub Kucner) oraz komendanta Staszka (Sławomir Holland), którzy dzięki posadom nie muszą się o nich martwić?

Być może, ale najważniejsze będzie to, że Andrzejek uzna, że byłby dobrym gliną. Ze swoją postawą, ostrym wyrazem twarzy sprawia przecież wrażenie groźnego faceta, przed którym powinni drżeć przestępcy. Kiedy w 1465 odcinku "M jak miłość" Andrzejek w łóżku powie Marzence o swoich planach ciężarna żona parsknie śmiechem. - Będę pracował w budżetówce! Policjantem będę! - pochwali się pewny, że bez trudu osiągnie swój cel.

Po chwili jednak mina jej zrzednie, bo praca Andrzejka w policji przecież wiązałaby się z wieloma niebezpieczeństwami. Pomysł brata zszokuje też Bartka, który z kryminalną przeszłością musiałby bardzo uważać na policjanta w rodzinie!

Sprawdź też: M jak miłość. Ula zginie? Były wspólnik Bartka brutalnie pobije ją w lesie - WIDEO

M jak miłość odc. 1461. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska), Rafał (Jakub Kucner)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1461. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość odc. 1461. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), policjant Staszek (Sławomir Holland)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1461. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), policjant Staszek (Sławomir Holland)
M jak miłość, odc. 1457. Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1457. Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość, odc. 1457. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1457. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska)
M jak miłość odc. 1466. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1466. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Najnowsze