M jak miłość, odcinek 1464: Karygodny błąd Budzyńskiego przed ślubem. Wręczy Magdzie bardzo drogi prezent na przeprosiny

2019-10-14 6:50 sz
M jak miłość odc. 1458. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1458. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

W 1464 odcinku "M jak miłość" Budzyński (Krystian Wieczorek) popełni ogromny błąd, a raczej zaliczy wpadkę. I to tuż przed ślubem! Na śmierć zapomni o imieninach Magdy (Anna Mucha)! Całe szczęście Andrzej szybko się zreflektuje i w 1464 odcinku "M jak miłość" podaruje jej kosztowny prezent. Co tym razem otrzyma Magda od narzeczonego? Sprawdź, co wydarzy się w 1464 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1464 - wtorek, 22.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1464 odcinku "M jak miłość" nadejdzie dzień imienin Magdy. Andrzej zapomni o tym ważnym wydarzeniu jako jedyny! Magda po przyjściu do kancelarii w 1464 odcinku dostanie od Wernera (Jacek Kopczyński) wielki bukiet kwiatów. Nie będzie jedyny... Kamil (Marcin Bosak) w "M jak miłość" najbardziej zmotywuje Budzyńskiego do podarowania jej drogiego prezentu. Co się wydarzy? Czytaj pod wideo.

Przeczytaj też >>> M jak miłość, odcinek 1464: Andrzej zaliczy wpadkę przed Magdą! Kamil zadrwi z Budzyńskiego w okropny sposób

Kamil w 1464 odcinku "M jak miłość" podaruje jej elegancką bransoletkę. Jak donosi "Świat Seriali" będzie mieć dedykację specjalnie dla Magdy... Andrzej nie będzie zachwycony. Szczególnie, gdy Gryc zaprosi ich oboje na wieczorne wyjście! Spróbuje przekonać Magdę do tego, by pozwoliła mu nie iść, jednak ona się nie zgodzi. 

Zobacz też >>> Ślub Magdy i Andrzeja w M jak miłość. Magda będzie w ciąży? Anna Mucha w sukni ślubnej - ZDJĘCIA z planu

Po powrocie do domu w 1464 odcinku Andrzej w "M jak miłość" zaskoczy narzeczoną. Okaże się, że ma dla niej bardzo wyjątkowy, drogi prezent, który przebija zarówno kwiaty, jak i bransoletkę od byłego kochanka: przepiękne obrączki ślubne! Magda w "M jak miłość" będzie zachwycona. 

M jak miłość, odc. 1458. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1458. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Najnowsze