M jak miłość, odcinek 1463: Dramat Basi! Straciła matkę, a teraz chłopaka? Ania odbierze jej Damiana

2019-10-21 12:58 Ag
M jak miłość odcinek 1463. Basia (Gabriela Raczyńska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1463. Basia (Gabriela Raczyńska)

Problemy sercowe w "M jak miłość" dopadną Basię (Gabriela Raczyńska)! Przybrana córka Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) w 1463 odcinku "M jak miłość" poczuje ukłucie zazdrości, bo zacznie podejrzewać, że jej chłopak zakochał się w kimś innym. Dla nastolatki będzie oczywiste, że Damian (Oliver Proctor) oszalał na punkcie jej kuzynki Ani (Gabriela Świerczyńska)! Czy w 1463 odcinku "M jak miłość" między siostrami wybuchnie wojna o chłopaka? A może Ania odbierze Basi ukochanego? Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1463 - poniedziałek, 21.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Nie dość, że  w"M jak miłość" Basia musi stale patrzeć na rozpadające się związku Pawła, który z żadną z kobiet nie wiąże dłuższej przyszłości i to jeszcze sama doświadczy odrzucenia ze strony ukochanego! Damian był dla niej wsparciem w najtrudniejszych chwilach kiedy odtrąciła ją matka Ala (Olga Frycz). Pocieszał Basię, która rozpaczała, bo Ala nie chciała, by przyjechała do niej do Londynu i zostawiła ją Pawłowi (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>).

Chłopak Basi w 1463 odcinku "M jak miłość" zacznie zachowywać się tak, jakby mu już na niej nie zależało. Nastolatek będzie zauroczony Anią Wojciechowską, kuzynką Basi, która od niedawna chodzi z nimi do szkoły. Podczas wspólnego spaceru Damian zupełnie zlekceważy Basię i będzie podejrzanie często będzie zerkał na Anię. Aż wreszcie zaprosi ją na ich randkę!

- Ania, pójdziesz z nami do kina? Idziemy z Basią po szkole... - zaproponuje ślicznej dziewczynie. To będzie cios dla Basi, która głównie z miłości do Damiana postanowiła na stałe zostać w Polsce.

Nie przegap: Basia z M jak miłość w bikini. Pierwsze odważne zdjęcia 14-letniej Gabrysi Raczyńskiej

Załamana córka Pawła w 1463 odcinku "M jak miłość" powierniczką swoich miłosnych rozterek uczyni Julkę. To byłej dziewczynie Zduńskiego opowie o swoich kłopotach. - Mój chłopak... Podejrzewam, że zakochał się w kimś innym. Tylko nie mów Pawłowi, bo on w ogóle nie kapuje takich spraw i zaraz powie, że przesadzam albo histeryzuję!

Julka nie udzieli jej żadnej rady, ale spokojnie wysłucha i obieca, że ta rozmowa zostanie między nimi. Po randce z Damianem i Anią coraz bardziej załamana Basia wreszcie podzieli się z Pawłem rozterkami. - Czy Ania jest ładniejsza ode mnie?
- Żartujesz...
- Nie...
- Nie ma ładniejszej, fajniejszej i zabawniejszej dziewczyny od ciebie w całej Warszawie! Naprawdę myślisz, że Ania mogłaby ci odbić Damiana?
- Sama nie wiem...
- Jesteście fajną parą i z tego co wiem ten chłopak za tobą szaleje. I tego się trzymajmy! - zapewni ją Paweł.

Niestety nie będzie miał racji, bo w 1463 odcinku "M jak miłość" Damian naprawdę zacznie zakochiwać się w Ani. Jak Basia przeżyje kolejną bolesną stratę w swoim życiu? Czy między kuzynkami wybuchnie wojna o chłopaka? To się okaże wkrótce w "M jak miłość".

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1463: Nowe życie Pawła! Wbije Julce nóż prosto w serce - ZWIASTUN

Najnowsze