M jak miłość, odcinek 1462: Olek po zabójstwie Artura załamie się psychicznie - WIDEO

2019-09-26 7:31 Ag
M jak miłość. Olek (Maurycy Popiel), Artur (Tomasz Ciachorowski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Olek (Maurycy Popiel), Artur (Tomasz Ciachorowski)

W "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) zabije Artura (Tomasz Ciachorowski) kiedy psychol zaatakuje go w domku nad jeziorem. Zbrodnia będzie jednak miała tragiczne skutki dla Chodakowskiego. Brat Marcina (Mikołaj Roznerski) nie przyzna się nikomu, że zastrzelił Skalskiego i ukrył ciało w lesie. W 1462 odcinku "M jak miłość" dopadną go jednak wyrzuty sumienia. Olek nie będzie w stanie zapomnieć o tym co zrobił. Załamie się psychicznie i żeby zupełnie nie zwariować sięgnie po leki. Zobaczcie "Kulisy serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1462 - wtorek, 15.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Artur zginie w 1460 odcinku "M jak miłość" z rąk Olka! Młodszy z braci Chodakowskich strzeli do psychopaty gdy ten w środku nocy dopadnie ich w domku nad jeziorem na Mazurach. Świadomy tego, że Artur może zabić Izę (Adriana Kalska), dzieci, a także Marcina (Mikołaj Roznerski), wykorzysta okazję, żeby się go pozbyć.

Podczas bójki w zaroślach Arturowi nagle wypadnie pistolet. Olek chwyci za broń i najpierw wyceluje w nogę psychola. To jednak jeszcze bardziej nakręci Skalskiego, który zacznie grozić, że załatwi ich wszystkich.

- Nie zrobisz tego...  - to będą ostatnie słowa Artura, bo zaraz potem w 1460 odcinku "M jak miłość" wściekły brat Marcina strzeli Arturowi prosto w serce. Ciało ukryje w lesie, nie podejrzewając, że cały czas jest obserwowany...

Przeczytaj też: Śmierć Artura w M jak miłość. Olek zabije Artura, a ciało zakopie w lesie! Zobaczy go sąsiad - WIDEO

Zaraz potem wezwie policję, a Izie i Marcinowi powie, że Artur gdzieś uciekł. Nie przyzna się nawet im do zabójstwa. Kilka dni po powrocie z rodzinnej majówki Olek nie zdoła zapomnieć o koszmarze jaki przeżył, o zbrodni jaką popełnił w obronie najbliższych mu osób. Nie mógł przecież pozwolić, by Artur spełnił swoje groźby i skrzywdził Izę, dzieci oraz Marcina.

Sprawdź też: Śmierć Artura w M jak miłość. Czy Olek będzie oskarżony o morderstwo? Agnieszka zostawi go na pastwę losu

- Olek boleśnie się przekona jakie są tego konsekwencje. Jeśli nie prawne, to na pewno życiowe - powiedział Maurycy Popiel w "Kulisach serialu M jak miłość".

Faktycznie z Olkiem będzie bardzo źle. Po zabójstwie Artura będzie miał poważne problemy psychiczne. W 1462 odcinku "M jak miłość" sięgnie nie tylko po alkohol, ale też po leki na uspokojenie. Tymczasem ktoś zacznie nękać Marcina, próbując pogrążyć jego firmę, składając fałszywe zamówienia i wystawiając negatywne opinie w internecie.

Czy to tajemniczy świadek śmierci Artura, sąsiad znad jeziora Olewicz (Tomasz Dedek)?

Najnowsze