Śmierć Artura w M jak miłość. Czy Olek będzie oskarżony o morderstwo? Agnieszka zostawi go na pastwę losu

2019-09-18 17:32 jkk
M jak miłość odc. 1445. Olek (Maurycy Popiel), Agnieszka (Magdalena Walach)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1445. Olek (Maurycy Popiel), Agnieszka (Magdalena Walach)

Horror Izy (Adriana Skalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) w "M jak miłość" nareszcie zakończy się - psychopata Artur (Tomasz Ciachorowski) zostanie zamordowany! To Olek (Maurycy Popiel) zabije Artura w 1460 odcinku "M jak miłość". Uratuje rodzinę i niestety może spotkać go za to kara... Czy zostanie oskarżony o zabójstwo, a wszystkie kobiety jego życia opuszczą go? Dramatyczny rozwój wypadków w życiu Olka będziemy obserwować już od 1460 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1460 Olek zabije Artura - wtorek, 8.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1460 odcinku "M jak miłość" zdarzy się coś, na co widzowie czekali od wielu miesięcy - Artur zginie! Dręczyciel Izy i jej bliskich wykona najpierw sprytny manewr i wyciągnie Marcina z domku nad jeziorem, w którym ukrywa się cała rodzina. Na szczęście nie będzie miał pojęcia, że Iza została pod opieką Olka i Agi (Ina Sobala) i kiedy zakradnie się do domku z pistoletem zostanie niespodziewanie obezwładniony. W 1460 odcinku "M jak miłość" zobaczymy, że Artura w drodze do Izy... zatrzyma Olek mocnym ciosem w głowę!

To właśnie brat Marcina w 1460 odcinku "M jak miłość" obezwładni psychopatę, ale już za chwilę sam straci przytomność... Czy dramatyczna walka Olka w obronie Izy i dzieci będzie czynnikiem łagodzącym w przypadku oskarżenia o morderstwo?

Jak mówił Maurycy Popiel, odtwórca roli Olka w "M jak miłość" w wywiadzie dla "Teletygodnia": - Olek popadnie w tarapaty, które zawładną każdym aspektem jego życia. Agnieszka (Magdalena Walach) zaś nie będzie umiała ani specjalnie chciała go wspierać w kłopotach. Jak pisaliśmy Olek może stracić wszystko, na czym mu zależało!

Walka Olka z psychopatą w 1460 odcinku "M jak miłość" będzie miała dla bezbronnej Izy z dziećmi szczęśliwy finał. I choć Arturowi uda się na chwilę dopaść ją, to ranny w walce brat Marcina odbierze mu broń! I zastrzeli psychopatycznego prześladowcę a zwłoki zakopie w lesie...

Niestety, fatalnym pomysłem Olka w "M jak miłość" może okazać się, że nie powie prawdy, ani policji, ani Marcinowi - okłamie ich, że ranny psychopata wsiadł do autobusu i uciekł...

Zanosi się również na to, że Olek może zostać w "M jak miłość" ze strasznymi kłopotami sam! Jako seryjny uwodziciel, okłamujący swoje kobiety na okrągło, w godzinie próby może zostać przez nie solidarnie opuszczony... Aga podczas pobytu nad jeziorem w 1460 dramatycznym odcinku "M jak miłość" sprawdzi telefon Olka, a w nim znajdzie sms od Agnieszki... Zapowiada się na to, że Olek zrobi w najbliższych odcinkach bardzo wiele dobrego, ale dawne błędy nie zostaną odkupione...

Czy na ratunek byłemu kochankowi popędzi dawna miłość? W kolejnych odcinkach nowego sezonu "M jak miłość" zobaczymy wielki powrót Anety (Ilona Janyst), która ma zmienić się nie poznania. Czy to właśnie ona pomoże wybrnąć Olkowi z kłopotów z prawem i otoczy go ciepłym wsparciem?

Czytaj też: Kłopoty sercowe Kamila zakończą się niespodziewanym happy endem?

Mimo faktu, że Olek nie jest najbardziej kryształowym bohaterem, mamy nadzieję, że i organy ścigania, i jego otoczenie wezmą pod uwagę fakt, że lekarz w 1460 odcinku "M jak miłość" uratuje życie Izy i dzieci, ryzykując własnym.