M jak miłość, odcinek 1462: Magda zazdrosna o romans Kamila. Wygarnie Ance, że nie nadaje się na matkę - WIDEO

2019-09-18 14:47 jkk
M jak miłość odc. 1462. Kamil (Marcin Bosak), Anka (Weronika Rosati), Magda (Anna Mucha)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1462. Kamil (Marcin Bosak), Anka (Weronika Rosati), Magda (Anna Mucha)

W 1462 odcinku " M jak miłość" mocno zaiskrzy między Magdą (Anna Mucha) a Anką (Weronika Rosati). A pójdzie o... Kamila (Marcin Bosak), który będzie coraz bliżej Anki, o co Magda zrobi się zazdrosna! Romans między Anki, a dawnym ukochanym Madzi wybuchnie nieoczekiwanie i będzie efektem spisku tej pary! Dopiero w 1462 odcinku "M jak miłość" oni sami zdadzą sobie z niego sprawę. Złość Magdy zapewne tylko podgrzeje uczucia... Zobaczcie "Kulisy serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1462 - wtorek, 15.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1462 odcinku "M jak miłość" Anka i Kamil wpadną we własne sidła! Jak pamiętamy, para zawiązała coś w rodzaju spisku, który miał na celu wzbudzenie zazdrości w Magdzie i Andrzeju (Krystian Wieczorek). Początkowo wszystko szło po myśli spiskowców: Andrzej stanął do walki, a Magda coraz częściej zamyślała się uroczo w towarzystwie Kamila...

Patrz też: M jak miłość. Poważna wpadka Andrzeja w 1458 odcinku (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Odcinek 1462 "M jak miłość" pokaże jednak, że to co zaczęło się od rozumu, zakończy się w sercu! Zazdrość Magdy, która ujawni się w przytykach do Anki, jak kiepską jest matką chrzestną - bo nie czuje się dobrze w towarzystwie dzieci - podgrzeje uczucia Kamila. I choć sam będzie wydawał się tym mocno zdziwiony, Kamil zacznie okazywać prawdziwe uczucia kobiecie, z którą miał tylko je udawać!

Jak mówią same gwiazdy w "Kulisach serialu M jak miłość" - Magda zachowa się jak pies ogrodnika, a Andrzej po prostu jak samiec alfa - obecność rywala skłoni go do walki o jego kobietę. Nikt się jednak nie będzie spodziewał, że Anka i Kamil przestaną udawać, a naprawdę pokochają się!

Wybuch zazdrości Magdy i miłości Anki i Kamila zobaczymy w 1462 odcinku "M jak miłość" dzięki imprezie u Zduńskich, którą zorganizuje Kinga (Katarzyna Cichopek) na część urodzin bliźniaczek. Być może taka okazja będzie także pretekstem do tego, aby w Magdzie obudziło się bolesne wspomnienie o ciąży, w której była z Kamilem. A może to z tego powodu zacznie wytykać Ance brak macierzyńskich uczuć?

Czy gorący tygiel uczuć, które wybuchną w miłosnym czworokącie będzie miał szczęśliwy finał? Przekonamy się już w 1462 odcinku "M jak miłość".

Najnowsze