M jak miłość, odcinek 1462: Anka i Kamil wpadną we własne sidła! Ich spisek się nie powiedzie - ZDJĘCIA

2019-09-18 17:29 sz
M jak miłość. Anka (Weronika Rosati), Kamil (Marcin Bosak)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Anka (Weronika Rosati), Kamil (Marcin Bosak)

W 1462 odcinku "M jak miłość" Anka (Weronika Rosati) i Kamil (Marcin Bosak) poniosą porażkę! Ich plan polegający na udawaniu zakochanych nie wypali, a przynajmniej nie tak, jak na to liczyli. W nowych odcinkach "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zacznie coś podejrzewać, jednak to ich własne uczucia wpakują Ankę i Kamila w maliny. Co się wydarzy w 1462 odcinku? Sprawdź i zobacz dużo przedpremierowych zdjęć w naszej galerii.

"M jak miłość" odcinek 1462 - wtorek, 15.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W serialu "M jak miłość" Anka i Kamil wpadną na jakże genialny pomysł: będą udawać zakochanych, by wzbudzić w Magdzie i Andrzeju (Krystian Budzyński) zazdrość! Plan na miarę nastolatków nie wypali i spiskowcy odniosą sromotną porażkę. Zanim jednak do tego dojdzie, wiele się wydarzy. Obejrzyj "Kulisy serialu M jak miłość" i czytaj dalej poniżej.

Przeczytaj też >>> M jak miłość, odcinek 1454: Wyznanie Kamila. Magda dowie się jak zakpił z Andrzeja

W nowych odcinkach "M jak miłość" Anka i Kamil zjawią się na Deszczowej i zszokują Magdę oraz Kingę (Katarzyna Cichopek) czułymi gestami wobec siebie nawzajem. Jak wynika z "Kulis serialu M jak miłość" była dziewczyna Gryca faktycznie poczuje małe ukłucie zazdrości - w końcu to z nim miała dziecko.

Jak wytłumaczyła Anna Mucha, tak silne emocje nie mijają nawet po wielu latach. Niemniej „miłość” przyjaciół wyda jej się podejrzana, więc po szybkiej konsultacji ze Zduńską doprowadzi do konfrontacji z oszustami - oni oczywiście zaprzeczą, jakoby cokolwiek knuli.

Przeczytaj też >>> M jak miłość, odcinek 1454: Intryga Anki przeciwko Magdzie i Andrzejowi. Wciągnie w nią Kamila!

Ich intryga w serialu "M jak miłość" wyjdzie im bokiem. Pomimo usilnych starań nie zniszczą związku Magdy i Andrzeja, ale jak donosi "Świat Seriali", Kamil i Anka naprawdę poczują do siebie coś więcej! W 1462 odcinku "M jak miłość" wyjdą razem na kolację i chociaż ani Magdy, ani Andrzeja nie będzie w pobliżu, to i tak nie przestaną szczędzić sobie czułości. Zobacz zdjęcia w naszej galerii.

Najnowsze