M jak miłość, odcinek 1454: Wyznanie Kamila. Magda dowie się jak zakpił z Andrzeja

2019-09-16 21:08 Ag
M jak miłość odc. 1454. Magda (Anna Mucha), Kamil (Marcin Bosak)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1454. Magda (Anna Mucha), Kamil (Marcin Bosak)

W 1454 odcinku "M jak miłość" wyznanie Kamila (Marcin Bosak) zagrozi związkowi Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek)! Zakochany w Magdzie jej były facet zaprosi ją do swojego nowego domu, by tam wreszcie wyjawić swoje prawdziwe uczucia. Bez ogródek Kamil przyzna, że wypowiedział Andrzejowi wojnę o jej serce. Co na to Magda? Jak zareaguje kiedy w 1454 odcinku "M jak miłość" dowie się, że Kamil nadal ją kocha i chce odzyskać?

"M jak miłość" odcinek 1454 - wtorek, 17.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Co w "M jak miłość" będzie dalej z Magdą i Andrzejem? Chyba nikt nie wątpi w to, że tę parę bohaterów łączy prawdziwa miłość, ale Kamil tak łatwo nie odpuści. W 1454 odcinku "M jak miłość" zaprosi Madzię do swojego nowego domu pod pretekstem imprezy dawnej paczki przyjaciół z Łowickiej, gdzie mieszkali w czasach studenckich. Choć Budzyńskiemu się to nie spodoba, kobieta przyjmie zaproszenie od swojego eks.

Dopiero w luksusowej willi Kamila przekona się, że będą zupełnie sami... W 1454 odcinku "M jak miłość" Gryc przyzna się Magdzie co powiedział Andrzejowi, gdy kilka miesięcy temu leżał w szpitalu po operacji mózgu, opisze jak wyglądała ich ostatnia rozmowa. Wyjawi, że wypowiedział jej narzeczonemu wojnę, że celowo Andrzeja zirytował - dając rywalowi powód do zazdrości. - Powiedziałem mu, że będę o ciebie walczył i że nie przestanę dopóki cię nie odzyskam...

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1454: Podła intryga Anki! Wciągnie Kamila do swojego planu przeciwko Magdzie

Dla Magdy to będzie wstrząs, bo była przekonana, że Kamilowi zależy tylko na przyjaźni. Wreszcie wszystko stanie się dla niej jasne. - No tak, to ja rozumiem dlaczego Andrzej reagował tak nerwowo... Normalnie nie jest aż takim zazdrośnikiem

- Masz super faceta! Kocha cię jak diabli!
- Wiem! Z wzajemnością... - odpowie Magda, bo nie będzie miała co do tego żadnych wątpliwości.
- Wiem... Przepraszam, nie skreślaj mnie... Będziemy przyjaciółmi?
- O Kamil, byliśmy, jesteśmy i będziemy przyjaciółmi. Trochę ze sobą przeszliśmy - zapewni go Magda na pożegnanie w 1454 odcinku "M jak miłość".

Nie przegap: Ślub Magdy i Andrzeja w M jak miłość. Magda będzie w ciąży? Anna Mucha w sukni ślubnej - ZDJĘCIA z planu

Najnowsze