M jak miłość, odcinek 1458: Budzyński będzie miał na sumieniu dziecko Katii? To Andrzej da Łukaszowi pieniądze na aborcję - WIDEO

2019-09-18 11:46 Ag
M jak miłość odc. 1447. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Łukasz (Jakub Józefowicz)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1447. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Łukasz (Jakub Józefowicz)

Łukasz (Jakub Józefowicz) z "M jak miłość" nie będzie chciał mieć dziecka z Katią (Joanna Jarmołowicz). Na wieść, że dziewczyna jest w ciąży spanikuje i zacznie szukać ucieczki od problemu. W 1458 odcinku "M jak miłość" wprost zażąda od Katii, by poddała się aborcji. A pieniądze na zabieg wyciągnie od Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), który nie raz ratował go z kłopotów. Czy ojczym Łukasza będzie miał na sumieniu dziecko Katii?

"M jak miłość" odcinek 1458 - wtorek, 1.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Ciąża Katii w "M jak miłość" nie będzie dla Łukasza radosną nowiną. Wręcz przeciwnie - przerazi się na myśl o dziecku, pieluchach, obowiązkach, konieczności zarabiania na rodzinę, końcu wolności. Do tego stopnia, że najpierw zacznie unikać spodziewającej się jego dziecka Katii, a później wpadnie na pomysł aborcji.

Wojciechowski świadomy tego, że trudno mu będzie zmusić Katię do przerwania ciąży w 1458 odcinku "M jak miłość" z pogardą w głosie rzuci, że nie ma co liczyć na oświadczyny i ślub. Pokaże tym samym jakim jest draniem. - Pragnę być z tobą, ale nie chcę tego dziecka - te słowa sprawią Katii wielki ból.

Przeczytaj też: Ślub Katii i Łukasza w M jak miłość. Ciąża i ojciec furiat zmuszą ich do ślubu. Otar nie zniesie takiej hańby! - WIDEO

W "Kulisach serialu M jak miłość" Jakub Józefowicz tłumaczyć okrutne postępowanie swojego serialowego bohatera, choć trudno go w ogóle w takiej sytuacji bronić. Łukasz to przecież dorosły facet i powinien brać odpowiedzialność za swoje czyny.

- Łukasz na pewno nie spodziewa się takiego obrotu spraw. Pierwszy instynkt jest instynktem obronnym, wypierającym ten fakt. U Łukasza pojawia się pomysł na pewno wygodny dla niego, być może okrutny - aborcja. Pomysł dający mu szansę na to, żeby sobie to wszystko poukładać, bycie ojcem przesunąć na późniejszy etap w swoim życiu, kiedy będzie się miał stabilną, uczciwą pracę i będzie z kobietą, z którą będzie chciał spędzić resztę życia - powiedział Jakub Józefowicz.

Nie przegap: Śmierć Artura w M jak miłość. Olek zabije Artura, a ciało zakopie w lesie! Zobaczy go sąsiad - WIDEO

Ponieważ Łukasz wcale nie kocha Katii to w 1458 odcinku "M jak miłość" postawi sprawę jasno. Zażąda, by usunęła ciążę i zapewni, że opłaci aborcję i nawet pojedzie z nią na zabieg. Uda mu się bowiem pożyczyć kilka tysięcy od Budzyńskiego. Przekaże w kopercie Katii całą sumę, a ona weźmie gotówkę i krzyknie na pożegnanie. - Spadaj, nic nas już nie łączy!

Czy Andrzej dowie się, że za jego pieniądze Katia będzie musiała pozbyć się dziecka? Będzie miał na sumieniu śmierć przybranego wnuka? To się okaże w 1458 odcinku "M jak miłość".

Najnowsze