M jak miłość, odcinek 1461: Artur bliski zawału serca! Marysia wyjedzie z Grabiny

2019-09-18 11:43 jkk
M jak miłość, odcinek 1450. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1450. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa)

W 1461 odcinku "M jak miłość" Artur (Robert Moskwa) będzie bliski zawału! A wszystko na wieść, że Marysia (Małgorzata Pieńkowska) pojedzie z Wernerem (Jacek Kopczyński) do Katowic. I choć wyprawa będzie miała związek z synem Starskiego, Artur z powodu plotek prawie umrze z zazdrości! Czy faktycznie Adam zdoła uwieść Marysię, czy jednak ona będzie za mądra na sztuczki bogatego prawnika? Przekonamy się już w 1451 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1461 - poniedziałek, 14.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Winne wielkiego strachu Artura o ukochaną żonę okażą się w 1461 odcinku "M jak miłość" Agata (Katarzyna Kwiatkowska) i Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), które przekonają Rogowskiego, że Adam to zwykły kobieciarz! Kobiety nagadają Arturowi, że Adam na pewno spróbuje uwieść mu żonę...

O innych wybuchach zazdrości i miłości w 1461 odcinku "M jak miłość" (CZYTAJ TEŻ TUTAJ>>>)

W 1461 odcinku "M jak miłość" Artur pod wpływem plotek wpadnie w panikę i zacznie wydzwaniać do Marysi, wręcz będzie bombardował ją telefonami! I choć Marysia będzie tym mężowskim bombardowaniem lekko znużona, okaże się absolutnie odporna na komplementy i pochlebstwa prawnika.

Po powrocie do domu po męczącym dniu w 1461 odcinku "M jak miłość" Marysia po raz kolejny będzie zaskoczona. Tym razem miłą niespodziankę sprawi jej mąż! Co zrobi Artur, aby sprawić przyjemność małżonce?

Marysia przyjmie od męża w 1461 odcinku "M jak miłość" wyznanie prawdy: Artur po prostu powie jej, że jest o nią bardzo zazdrosny! Czy nie wszystkie marzymy o zakochanym po uszy i szczerym małżonku? Wygląda na to, że zobaczymy go już 14 października - przynajmniej na ekranie.

Czytaj też: czy Leszek w 1455 odcinku "M jak miłość" uderzy Joasię?!

Najnowsze