M jak miłość, odcinek 1455: Leszek to bezwzględny drań! Uderzy Joasię?

2019-09-17 11:14 jkk
M jak miłośc, odcinek 1455: Joasia (Barbara Kurdej-Szatabn), Leszek (Sławek Uniatowski)
Autor: TVP/VOD

W 1455 odcinku "M jak miłość" Leszek (Sławek Uniatowski) uderzy swoją ukochaną Joasię (Barbara Kurdej-Szatan)?! Czy po zdobyciu kobiety wyjdzie na jaw, że uroczy bogacz to w istocie damski bokser? Niestety, może okazać się , że zakochana po uszy Chodakowska nie zauważy w co wpakowała siebie i synka... Nina (Agnieszka Judycka) ostrzeże Joasię, żeby uważała na Leszka, bo potrafi być bezwzględny! Do czego w 1455 odcinku "M jak miłość" posunie się Krajewski?

"M jak miłość" odcinek 1455 - poniedziałek, 23.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1455 odcinku "M jak miłość" zobaczymy spotkanie rodziny Joasi z jej nowym partnerem. Czy czujne oko ojca Joasi, Andrzeja Tarnowskiego (Juliusz Krzysztof Warunek) obudzi w Krajewskim ukrywane dotąd pokłady agresji? A może to słowa Wojtusia (Feliks Matecki), który ujawni przy rodzinnym stole, że para uprawia seks, okażą się wyzwalaczem przemocy?

Bo to właśnie rezolutny chłopiec, z lekkim przerażeniem w głosie w 1455 odcinku "M jak miłość" wymówi słowa: - Przecież to nie żadna tajemnica, że uprawiacie seks, no nie? Być może ojciec Asi nie będzie zachwycony tym, jak prowadzi się jego córka... Czy to w odpowiedzi na jego złość Leszek zaciśnie pięść? I kogo nią uderzy?

Czytaj też: Śmierć w M jak miłość. Jak zginie w 1460 odcinku?

Była partnerka Leszka, Nina  (Agnieszka Judycka) będzie także w 1455 odcinku "M jak miłość" przestrzegać Asię, żeby uważała na niego, bo: - Potrafi być bardzo czarujący, jeśli tylko chce, ale potrafi być też bezwzględny.... Czy Leszek faktycznie skrzywdzi Joasię? A może w zwiastunie to wcale nie jego pięść?

Nam wydaje się, że uroczy bogacz, który dla ukochanej rzuci wspaniałą ofertę pracy w międzynarodowej korporacji nie zawiedzie ani jej, ani jej dziecka i jeżeli zaciśnie pięści to najwyżej w obronie rodziny!

W jednym z postów na Instagramie, grający Leszka Uniatowski pokazuje się w koszulce, tzw. "żonobijce". Czy to prawdziwa twarz eleganckiego bogacza, czy jednak tylko żartobliwy komentarz do nowego teledysku piosenkarza? Czy Leszek jest brutalem przekonamy się już w 1455 odcinku "M jak miłość".

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1458: Julka po rozstaniu z Pawłem będzie z Wernerem?

Najnowsze