M jak miłość, odcinek 1460: Brzydka zagrywka Leszka! Przekupi Wojtusia, żeby mu odpuścił

2019-09-26 11:15 jkk
M jak miłość, odcinek 1455: Wojtuś (Feliks Matecki), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1455: Wojtuś (Feliks Matecki), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski), Adam Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek)

W 1460 odcinku "M jak miłość" Leszek (Sławek Uniatowski) znajdzie nareszcie sposób na przychylność Wojtusia (Feliks Matecki)! Syn Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) do tego momentu robi wszystko, aby parę rozdzielić. Ale czy dziecko jest w stanie oprzeć się pokusie testowania bajeranckiej deskorolki? Może i dałby radę, ale kiedy w grę zacznie wchodzić dobra pozycja wśród kolegów... Czy dzięki pieniądzom Krajewskiego zapanuje spokój w rodzinie? Przekonamy się w 1460 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1460 - wtorek, 8.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Leszek w odcinku 1460 znajdzie wreszcie sposób, aby wkraść się w łaski Wojtusia! Do tej pory chłopak robi wszystko, aby rozdzielić mamę z ukochanym i nie zważa na to, jak wielką sprawi jej tym przykrość! Kiedy posunie się nawet do tego, aby zrobić Asi wstyd przy całej rodzinie, Leszek wpadnie na nowy pomysł...

Bajecznie bogaty Krajewski w 1460 odcinku "M jak miłość" przedstawi Wojtusiowi ofertę nie do odrzucenia. Jak donosi "Świat seriali" zorganizuje dla chłopca i jego kolegi testowanie elektrycznej deskorolki, którą jego firma ma sprowadzać do Polski. Czy synek Asi mógłby odmówić?

Do czego posunie się Nina W 1456 odcinku "M jak miłość", żeby odebrać Leszka Joasi? (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Okazuje się, że pomysł Leszka w 1460 odcinku "M jak miłość" będzie strzałem w dziesiątkę! Dzięki porozumieniu, zawartym przy zabawce dla dużych i małych chłopców, Wojtuś nie tylko uśmiechnie się zdawkowo, ale naprawdę będzie się cieszył!

Nic dziwnego, skoro w 1460 odcinku "M jak miłość" droga zabawka stanie się też Wojtusia własnością... Czy Joasia będzie mogła w końcu odetchnąć z ulgą, że obaj mężczyźni jej życia będą odtąd żyli w zgodzie? Mamy nadzieję, że tak, bo Leszek powoli ma już dość ukrywania się po nocach i skrytych ucieczek o świcie z łóżka Joasi.