M jak miłość, odcinek 1456: To nie Leszek jest ojcem dziecka Niny? Dziwne słowa byłej kochanki

2019-09-20 13:37 jkk
M jak miłość, odcinek 1456: Nina (Agnieszka Judycka)
Autor: TVP/VOD

Odcinek 1456 "M jak miłość" upłynie pod znakiem zapytania: kto jest ojcem dziecka Niny (Agnieszka Judycka)? Wprawdzie była kochanka Krajewskiego (Sławek Uniatowski) będzie przysięgać, że jego ale nie będziemy pewni czy mówi prawdę. Sam Leszek zachowa się po męsku i nie będzie łatwo nim manipulować... Ale czy szantaż emocjonalny nie okaże się bardziej skuteczny niż sama ciąża i związek Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Leszka może zostać przerwany? Zobaczymy już w 1456 odcinku "M jak miłość"

"M jak miłość" odcinek 1456 - wtorek, 24.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W odcinku 1456 "M jak miłość" Leszek odwiedzi Ninę w szpitalu. Jego była kochanka cienkim głosem, prawie umierającej kobiety, zacznie opowiadać mu, że jest w ciąży.

- Przepraszam, że tak się o tym dowiadujesz... Nie chciałam, żeby to tak wyglądało - zacznie cichutko Nina. 

I kiedy zwykle złotousty Leszek w 1456 odcinku "M jak miłość" będzie milczał jak grób, Nina zacznie dłuższą przemowę.

- Leszek, ja wiem co sobie myślisz o tym co między nami zaszło. Dobrze... straciłam cię, wiem... ale to jest twoje dziecko!

W 1457 odcinku "M jak miłość" Ula będzie w ciąży? (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Dlaczego Nina w 1456 odcinku "M jak miłość" zacznie zapewniać Krajewskiego, że to on jest ojcem? Przecież on nawet nie otworzy ust, żeby cokolwiek podważyć...

Eks kochanka jednak będzie brnęła dalej: - I nie ma w tej sprawie żadnych wątpliwości. Posłuchaj, test na ojcostwo można zrobić już w 3 trymestrze ciąży i ja to zrobię. Jak tylko trochę dojdę do siebie. Dobrze?

Ponieważ Leszek będzie trwał w milczeniu Nina posunie się nawet do szantażu emocjonalnego! - Jeżeli w ogóle utrzymam te ciążę, bo może w ogóle nie będziesz miał ze mną żadnego problemu....

W 1456 odcinku Leszek nie powie Joasi prawdy, dlaczego Nina jest w szpitalu. Czyżby działania Niny miały przynieść pierwszy efekt? Krajewski powie Asi tylko, że jego była zasłabła. Wtedy Joasia zacznie podejrzewać, że Nina tak bardzo przeżywa rozstanie z Leszkiem... Przypomni też sobie, że omdlenie zdarzyło się Ninie już kiedy.ś u niej pod domem....

Jak w 1455 odcinku Wojtuś zrani Joasię przy całej rodzinie (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Następnego dnia w odcinku 1456 "M jak miłość" Leszek znów odwiedzi Ninę w szpitalu. Tym razem jednak już nie będzie milczał i kiedy ona zechce pokazać mu wydruk badania USG powie po męsku: - Nina, wyjaśnijmy sobie jedno: to nie jest dla mnie komfortowa sytuacja. Oczywiście zrobimy badania, testy, ale niezależnie od ich wyniku... Jestem już w innym związku. I dobrze o tym wiesz. Ale możesz liczyć na moje wsparcie i pomoc, nie zostawię cię z tym samej.

Czy Leszek powie Joasi prawdę o przyczynach gorszego samopoczucia Niny? A może jednak da się przekabacić sprytnej kochance? Zobaczymy już od 1456 odcinka "M jak miłość".

Czytaj też: w 1456 odcinku "M jak miłość" dowiemy się, że Artur już kiedyś zamordował!

Najnowsze