M jak miłość, odcinek 1455: Wojtuś boleśnie zrani Joasię! Przy całej rodzinie wypomni Asi seks z Leszkiem

2019-09-19 20:01 jkk
M jak miłość, odcinek 1455: Wojtuś (Feliks Matecki), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1455: Wojtuś (Feliks Matecki), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski), Adam Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek)

W odcinku 1455 "M jak miłość" Wojtuś (Feliks Matecki) nie wytrzyma i zrobi wstyd Asi (Barbara Kurdej-Szatan) przy całej rodzinie! Czy niespodziewana wizyta ojca Chodakowskiej, Adama (Juliusz Krzysztof Warunek) i Zosi (Julia Wróblewska) wywróci ich życie do góry nogami? Wydawać się będzie, że romans Joasi z Leszkiem rozwijać się będzie bajkowo, do czasu, aż Wojtuś przemówi...Jak Joasia zniesie atak syna zobaczymy już w 1455 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1455 - poniedziałek, 23.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Asia i Leszek do tej pory bardzo starali się ukryć przed Wojtusiem fakt, że uprawiają seks. A jednak w w 1455 odcinku "M jak miłość" okaże się, że zupełnie im się to nie udało! Syn Asi nie tylko poczuje potrzebę powiedzenia o tym mamie, ale zdradzi jej tajemnicę przed całą rodziną!

Czytaj też: w 1460 odcinku "M jak miłość" Artur wreszcie zginie!

- Przecież to nie żadna tajemnica, że uprawiacie seks, no nie? - zapyta przy rodzinnym obiedzie. Asia i Leszek będą mocno zaskoczeni szczerym wyznaniem dziecka. W dodatku jej ociec nie jest częstym gościem - nikt nie wie jak on zareaguje na tak jasne postawienie sprawy przez dziecko!

Wojtuś w 1455 odcinku "M jak miłość" zarzuci także swojej mamie, że jest kłamczuchą. Czy atak syna na Chodakowską to zwykła zazdrość o Leszka, czy stoi za tym głębszy problem? A może Wojtuś wyczuwa, że w nowym partnerze mamy jest coś naprawdę złego?

Problemy z akceptacją miłości Joasi i Leszka dostrzegamy u Wojtusia od samego początku związku. Niestety, chłopak coraz głośniej wyraża swoje niezadowolenie. W 1455 Joasia i Leszek zostaną postawieni w sytuacji, w której będą musieli zareagować. Jak to zrobią i co z tego wyniknie dla całej ich trójki?

Najnowsze