M jak miłość, odcinek 1453: Barbara zniszczy seks Joasi z Leszkiem

2019-09-12 11:20 jkk
M jak miłość odc. 1453. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1453. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)

W 1453 odcinku "M jak miłość" seks Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Leszka (Sławek Uniatowski) zakłóci... obecność Barbary Mostowiak (Teresa Lipowska). Poważne rozmowy zamiast igraszek to będzie woda na młyn Wojtusia (Feliks Matecki), który uwielbia towarzystwo Basi, a o Leszka jest coraz bardziej zazdrosny... Na sytuacji najbardziej ucierpi Joasia, która w 1453 odcinku "M jak miłość" przyzna otwarcie, jak niezwykle ważny jest dla niej Krajewski! Czy zniszczony upojny wieczór Joasi i Leszka położy się cieniem na ich związku?

"M jak miłość" odcinek 1453 - poniedziałek, 16.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1453 odcinku serialu "M jak miłość" seks Joasi i Leszka Nie dojdzie do skutku. Czy przyczyną będzie niespodziewana wizyta Basi? Seniorka rodu Mostowiaków będzie miała bardzo dobre intencje, ale nieświadoma co aktualnie dzieje się w życiu Joasi, zacznie poważne rozmowy, zakłócając tym samym zaplanowany rytm dnia rodziny. 

Czytaj też: Jak okrutną matką w "M jak miłość" dla chorej Basi jest Ada!

Zanim Joasia dotrze do domu w1453 odcinku będziemy świadkami, jak odradza się w niej radość życia i kobiecość. Kolorowa sukienka na wystawie będzie kusić, Joasia zaczyna myśleć o sobie, ale i tym aby wyglądać seksownie dla ukochanego!

Czy Wojtuś z "M jak miłość" znajdzie sobie nową mamę?

Czy to dobra zmiana w życiu Joasi? W 1453 odcinku "M jak miłość" Chodakowska otworzy serce przez Basią i wyzna jej, że: - Leszek to jedyny mężczyzna od śmierci Tomka, przy którym chociaż na chwilę zapomniałam o samotności.

Basia, na pewno w dobrej intencji będzie coraz bardziej ciekawska, co też dzieje się w domu Joasi! W 1453 odcinku Mostowiak będzie wypytywała Joasię: - A ten znajomy to jakiś kolega z pracy?

- Nie, to sąsiad, wprowadził się niedawno, Leszek.

- Jeżeli to jest ktoś więcej, niż sąsiad i kolega, nie krępuj się, możesz mi powiedzieć. Nie będę wam przeszkadzać, przyjdę kiedy indziej...

Joasie jednak zgubiła uprzejmość! - Nie, nie, to dopiero wieczorem. Mamy jeszcze mnóstwo czasu...- powie Chodakowska w 1453 odcinku "M jak miłość" Basi.

Czy seks pary dojdzie tego dnia w ogóle do skutku? Rzecz może się jeszcze bardziej skomplikować, bo wprost na panią Basię wparuje Wojtuś, który zrobi wszystko, aby rozdzielić mamę z jej ukochanym... Czy Joasi i Leszkowi uda się spotkać tej nocy zobaczymy w 1453 odcinku "M jak miłość".

Najnowsze