M jak miłość, odcinek 1374: Paweł po ślubie szantażowany przez kierowcę z firmy Kaliny

2018-05-07 14:15 Ag

Ślub w "M jak miłość" rozpocznie serię tragicznych wydarzeń w życiu Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek)! Gruzinka Katia (Joanna Jarmołowicz), która w 1374 odcinku "M jak miłość" zostanie trzecią żoną Pawła sprowadzi na niego nieszczęście. Ale nie tylko ona. Bo Zduński wpadnie też w poważne kłopoty w pracy. Jeden z kierowców w firmie Kaliny (Karolina Sawka) dowie się o sekretnym ślubie Pawła i Katii, zacznie szantażować Zduńskiego.

"M jak miłość" odcinek 1374 - poniedziałek, 21.05.2018, o godz. 20.50 w TVP2

Paweł Zduński z "M jak miłość" weźmie trzeci ślub, żeby zdobyć pieniądze na spłatę długów. Kalina Marczewska, która zatrudni go w swojej firmie transportowej zapłaci mu kilkaset tysięcy złotych. Wszystko po to, by w 1374 odcinku "M jak miłość" Paweł ożenił się z Katią. A w prezencie ślubnym państwo Zduńscy dostaną też od Kaliny mieszkanie.

Dlaczego Kalinie tak bardzo będzie zależeć na ślubie Katii i Pawła? Bo Gruzinka jest jej najlepszą, bardzo bliską przyjaciółką i będzie potrzebowała polskiego obywatelstwa. W 1374 odcinku "M jak miłość" już po ślubie Katia powie Kalinie, że boi się ludzi, przed którymi ucieka z Gruzji. Zwłaszcza swojego narzeczonego... - Nie chcę, żeby Pawłowi stało się coś złego.

Ze strachu przez tym co może spotkać nowożeńców Kalina poprosi Zduńskiego, by na razie zrezygnował z rozwodu. I zaproponuje mu przeprowadzkę razem z żoną do nowego mieszkania. W 1374 odcinku "M jak miłość" Paweł wda się też w konflikt z nowym "kolegą" z firmy Kaliny.

Kierowca zacznie szantażować Zduńskiego. Podczas zwykłej pogawędki uprzedzi go, że wie o warunkach jego ślubu z Kaliną. I może tę wiedzę wykorzystać przeciwko Zduńskiemu.

Patrz: M jak miłość. Marcin, Szymek i Maja będą szczęśliwą rodziną. Ale bez Izy?

Przeczytaj: Powrót Basi do M jak miłość. Córka Ali ucieknie do Pawła przez swojego brata

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Kwitnące kasztany to nie tylko symbol matury. To także cenny surowiec do przygotowania nalewki z kasztanów!

Najnowsze