M jak miłość, odcinek 1371: Kalina i Katia wrobią Pawła w fikcyjny ślub

2018-05-07 22:20 emagu

Kalina (Karolina Sawka) z "M jak miłość" nieźle namiesza w życiu Pawła (Rafał Mroczek). To ona w 1371 odcinku "M jak miłość" namówi go na fikcyjny ślub z Katią (Joanna Jarmołowicz). Przypadek sprawił, że to właśnie Zduński trafił w sidła dziewczyn, które panicznie szukają ratunku dla jednej z nich. Katia potrzebuje męża, żeby legalnie zostać w Polsce i ze spokojem zacząć nowe życie. Co wydarzy się dalej w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1371 - wtorek, 8.05.2018, o godz. 20.50 w TVP2

Paweł to łatwy cel dla Kaliny i Katii! Dziewczyny rozpaczliwie szukają męża dla Katii, która jest gotowa nawet zapłacić za fikcyjny ślub.

W 1371 odcinku "M jak miłość" Paweł zacznie pracę w firmie Kaliny, która postanowi pomóc mu w spłacie długów po wizycie w szpitalu. Zduński na wstępie dostanie szokującą propozycję. Kalina przejdzie do rzeczy i zapyta, czy zgodziłby się wziąć ślub z jej przyjaciółką.

- Nie wiem, co powiedzieć… - Paweł będzie w szoku.
- To tylko papierek, formalność! I szansa na dodatkowy zarobek… Ale też… możesz w ten sposób komuś pomóc.  Jeśli chodzi o pieniądze, to możemy się jakoś dogadać! - zapewni rozpaczliwie niedoszła panna młoda.

Zduński końcu odmówi, ale Kalina się nie podda i kilka godzin później spróbuje porozmawiać z nim na nowo.

- Nie masz pojęcia, przez co ta dziewczyna przeszła... Jeśli się zgodzisz, wszyscy na tym skorzystają. Katia zostanie tutaj, ty spłacisz długi, a ja… będę mogła spać spokojnie!
- Ty? A tobie dlaczego tak na tym zależy?
- Katia od kilku lat opiekuje się moim dziadkiem. On nie zaakceptuje teraz nikogo innego… Naprawdę, niczym nie ryzykujesz! A możesz pomóc... sobie i nam wszystkim - powie brunetka i przekona Pawła! W nowych odcinkach będziemy świadkami jego trzeciego ślubu!

Zobacz: Ślub Pawła w M jak miłość. Zduński ożeni się z Katią w tajemnicy przed rodziną - ZDJĘCIA

Patrz: M jak miłość, odcinek 1371: Ciąża Kingi to fałszywy alarm! Nie będzie trzeciego dziecka Zduńskich

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1373: Iza po ślubie z Arturem zaplanuje ucieczkę do Marcina

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Niemiecka sałatka ziemniaczana: przepis na Kartoffelsalat [WIDEO]

Najnowsze