M jak MIŁOŚĆ odc. 988. IZA mści się na Pawle, bo ją porzucił

2013-04-30 22:54

IZA SAJDAK (Sandra Staniszewska), KOCHANKA PAWŁA (Rafał Mroczek) nie może pogodzić się z tym, że została porzucona przez Zduńskiego. Kiedy w M jak MIŁOŚĆ odc. 988 Radek (Bartłomiej Chowaniec), mąż Izy zagląda do biura żony i zaprasza Pawła na parapetówkę, Iza wybucha wściekłością. Grozi Zduńskiemu, że go zwolni! Czy Iza z M jak MIŁOŚĆ zemści się na Pawle? ZEMSTA IZY - M jak MIŁOŚĆ odcinek 988 we wtorek, 30.04.2013, o godz. 20:40 w TVP2.

M jak MIŁOŚĆ odc. 989. AGNIESZKA i MARCIN lądują RAZEM w łóżku - ZDJĘCIA >>>

W pracy Izy (Sandra Staniszewska) pojawia się Radek (Bartłomiej Chowaniec). Mężczyzna nadal nie ma pojęcia, że ukochana przez kilka miesięcy zdradzała go z Pawłem (Rafał Mroczek), swoim pracownikiem. Nieświadomy niczego Radek zaprasza kochanka żony na parapetówkę do nowego domu na Deszczowej.

- Dzięki za zaproszenie, ale mam już inne plany na wieczór... - odpowiada zmieszany Zduński.
- Jasne, rozumiem, już sobie idę. Na razie... Jakbyś jednak zmienił zdanie, wpadnij! - rzuca przy wyjściu.

Radek uśmiecha się do Pawła na pożegnanie, a kiedy znika z biura, Iza wybucha wściekłością.

M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu

- Ani się waż! - oświadcza Iza.
- Po takim serdecznym zaproszeniu... gdzieżbym śmiał!
- Jeszcze jedno. Dzisiaj ci daruję, ale na przyszłość nie będę tolerować tych twoich ciągłych zwolnień, nieobecności... Musisz zdecydować: albo praca tutaj, albo w bistro!
- Słuchaj, Iza, skoro nie potrafisz przyjąć z godnością tego, że między nami wszystko skończone... To może sama od razu mnie zwolnij, co?!

Wieczorem Radek dowiaduje się o romansie żony i zjawia się w bistro ZA ROGIEM, aby porozmawiać z rywalem. Czy w tej sytuacji Paweł sam zrezygnuje z pracy w korporacji? Czy po złożeniu wymówienia Iza nadal będzie się na nim mścić?

M jak MIŁOŚĆ odcinek 988 we wtorek, 30.04.2013, o godz. 20:40 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu M jak MIŁOŚĆ? Polub nas na FACEBOOKU!

M jak MIŁOŚĆ. Małżeństwo KINGI i PIOTRKA Zduńskich zagrożone >>>

Najnowsze