M jak miłość, odc. 969 - OPIS, STRESZCZENIE: Marcin staje w obronie molestowanej Kasi

2013-02-25 3:30 opr. Natalia Molcan

M jak MIŁOŚĆ, odcinek 969 w TVP2 w poniedziałek, 25.02.2013 o godz. 20.40. M JAK MIŁOŚĆ odc. 969 - STRESZCZENIE. Kasia wyznaje Marcinowi, że syn właściciela baru wciąż ją podrywa i nie daje jej spokoju. Chodakowski zamierza zniechęcić rywala. Pojawia się w barze i całuje się z dziewczyną na jego oczach. Mężczyzna rzuca się na Marcina z pięściami. Kasia traci pracę.

Grzegorz jest wściekły na Marcina za to, że ten bez słowa opuścił plac budowy. Aby go ukarać, nie chce przyjąć go z powrotem do pracy.

Ewa i Marek wracają z wakacji. Podczas rozmowy zastaje ich Anna, która przyjechała do Grabiny z Ulą i Natalią. Gruszyńska chce wzbudzić zazdrość w Kolędównie. Na pożegnanie czule całuje Marka.

Edyta wyjechała do Monachium i zostawiła Piotrusia pod opieką Wandy. Budzyńska dowiaduje się od swojej znajomej, że synek Edyty jest jej wnukiem. Pod wpływem emocji kobieta mdleje. Piotruś dzwoni po pogotowie i zawiadamia Andrzeja. Wkrótce trafia do domu Budzyńskich, gdzie zwierza się Marcie, że tęskni za tatą.

Agnieszka żegna się z Tomkiem i Marcinem przed wyjazdem do Szczecina. Przeprasza młodego Chodakowskiego za to, że zawróciła mu w głowie.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali