M jak MIŁOŚĆ odc. 959. MAGDA zazdrosna o IZĘ, nową KOCHANKĘ PAWŁA. Czy ZDUŃSKI zakocha się w IZIE?

2013-01-09 8:30

M JAK MIŁOŚĆ, odcinek 959 w poniedziałek, 21.01.2013, o godzinie 20:05 w TVP2. Iza (Sandra Staniszewska) to nie tylko nowa dziewczyna, ale również szefowa Pawła (Rafał Mroczek). Pozycja Magdy w życiu Zduńskiego jest wyraźnie zagrożona. Madzia czuje się zazdrosna. Czy ma powody? Czy Paweł zakocha się w Izie?

Łukasz z M jak MIŁOŚĆ miał więcej dziewczyn niż Adrian Żuchewicz >>>

W 957 odcinku M JAK MIŁOŚĆ pojawia się nowa bohaterka. Okazuje się, że to nowa dziewczyna Pawła (Rafał Mroczek). Iza (Sandra Staniszewska) jest nie tylko kochanką, ale również szefową Zduńskiego!

Rano Madzia (Anna Mucha) przygotowuje dla Pawła śniadanie. Kiedy puka do jego drzwi, wychodzi śliczna brunetka. Magda nie ukrywa swojego zaskoczenia i niechęci wobec Izy. Gołym okiem widać, że jest zazdrosna o kolejną kochankę współlokatora. Już podczas pierwszego spotkania między dziewczynami dochodzi do spięcia. Rywalki zaczynają wbijać sobie "szpile". Nie zabraknie złośliwych uwag oraz kpiących uśmieszków. Zakłopotany Zduński wyjaśnia, że Iza jest jego szefową. Czy Madzia ma powody do zazdrości? Czy Paweł i Iza staną się parą?

M JAK MIŁOŚĆ - więcej o serialu

W 959 odcinku M JAK MIŁOŚĆ (emisja 21.01.2013) w firmie Hofmana pojawią się plotki o romansie Izy i Pawła. Koledzy z pracy są przekonani, że szefowa wykorzysta i porzuci Zduńskiego tak, jak jego poprzednika. Nie tylko znajomi z korporacji nie są zachwyceni amorami Zduńskiego. Magda czuje się niezręcznie mieszkając u niego, a obecność nowej kochanki działa jej na nerwy. By nie przyglądać się parze, zaczyna myśleć o wyprowadzce.

M JAK MIŁOŚĆ, odc. 957 w poniedziałek, 7.01.2013, o godzinie 20:05 w TVP2.

M jak MIŁOŚĆ odc. 958. TOMEK PIJE z rozpaczy i TĘSKNOTY za AGNIESZKĄ. Tomek będzie ALKOHOLIKIEM? >>>

Najnowsze