M jak MIŁOŚĆ odc. 959. IZA USIDLIŁA PAWŁA, Madzia poszła w odstawkę - ZDJĘCIA

2013-01-21 21:03

M jak MIŁOŚĆ odc. 959 w poniedziałek, 21.01.2013 w TVP2. W 959 odcinku romans Pawła (Rafał Mroczek) i Izy (Sandra Staniszewska) wychodzi poza sypialnię Zduńskiego i biuro jego szefowej. Nowa dziewczyna Pawła zawładnęła jego sercem. Kochankowie idą razem na spacer do parku gdzie Paweł popisuje się przed Izą swoimi artystycznymi zdolnościami. Robi Izie zdjęcia w plenerze, a przy okazji rozpływa się w zachwytach nad kochanką. Przy seksownej szefowej Zduński zapomina o całym świecie. Czuje, że Iza może dać mu więcej niż Madzia (Anna Mucha), która sama nie wie, czego chce.

M jak MIŁOŚĆ. MADZIA czy IZA - z kim powinien być PAWEŁ Zduński? >>>

W 959 odcinku M jak MIŁOŚĆ Iza przygotowuje w pracy prezentację  i chce dołączyć do niej kilka zdjęć. Paweł od razu proponuje szefowej sesję w plenerze. Kiedy docierają do parku Zduński nie może się napatrzeć na uwodzicielską kochankę. Wyjmuje aparat i zaczyna jej robić zdjęcia. Między Izą a Pawłem od samego początku iskrzy.

- Stań tu, przy drzewie… Oprzyj się o nie plecami, wystaw twarz do słońca... I rozepnij jeszcze jeden guzik bluzki… O, tak, super… I mamy to, o co chodziło! - Zduński jest zachwycony urodą Izy.

M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>


- Trzy razy "S". Silna. Stanowcza… I cholernie seksowna… Tym mnie tak załatwiłaś. W życiu nie spotkałem takiej piorunującej mieszanki… - przyznaje z rozbrajającą szczerością.

Przy Izie Paweł możne w końcu oderwać się od problemów z Madzią, która rozpoczęła współpracę z kochankiem Michałem (Dariusz Wnuk) i po raz kolejny dała mu się omotać. Zduński coraz bardziej angażuje się w nową znajomość. Jest w stanie nawet pozwolić Madzi na wyprowadzkę ze swojego mieszkania, byle tylko na dłużej zatrzymać przy sobie Izę.

Chociaż Magda daje Izie jasno do zrozumienia, że nie darzy jej sympatią, nowa kochanka Pawła nie pozwala się sprowokować. Zachowuje spokój, ale reaguje też na uszczypliwe docinki Madzi. Namiętny seks, bliskość, odrobina szaleństwa - Paweł czuje, że przy Izie znalazł wszystko, czego ostatnio mu brakowało w życiu, a czego nie dostał od Madzi.

<
Najnowsze