M jak MIŁOŚĆ, odc. 957. ROMANS PAWŁA i IZY wpycha MADZIĘ w ramiona kochanka MICHAŁA

2013-01-08 7:30 natm

M jak MIŁOŚĆ, odcinek 957 w poniedziałek, 7.01.2013, o godzinie 20:40 w TVP2. W 957 odcinku M JAK MIŁOŚĆ Madzia (Anna Mucha) poznaje nową dziewczynę Pawła (Rafał Mroczek). Okazuje się, że Iza (Sandra Staniszewska), która u niego nocowała jest jego szefową. Magda jest oburzona zachowaniem Zduńskiego. Uważa, że nie powinien wdawać się w romans z przełożoną. Tak naprawdę chodzi również o coś innego! Magda jest zazdrosna, a widok szczęśliwego Pawła i Izy działa jej na nerwy do tego stopnia, że postanawia wrócić do Michała.

Magda (Anna Mucha)puka do drzwi Pawła (Rafał Mroczek) i zaprasza swojego współlokatora na śniadanie. Niespodziewanie z pokoju wychodzi seksowna brunetka! Kim jest? To Iza (Sandra Staniszewska) - szefowa marketingu w firmie Hofmana. Paweł wdał się w romans ze swoją przełożoną i wcale nie zamierza się z tym ukrywać. Wyjaśnia przyjaciółce, kim jest urocza dziewczyna, która u niego nocowała.

Pod wpływem impulsu Magda wbrew radom Kingi (Katarzyna Cichopek) postanawia dać Michałowi (Dariusz Wnuk) drugą szansę. Ozon zapewnia Madzię o swoim uczuciu, a Marszałek natychmiast oznajmia Zduńskiemu, że wkrótce się wyprowadzi.

M JAK MIŁOŚĆ - więcej o serialu

W 959 odcinku (emisja w poniedziałek, 21.01.2013) Paweł i Iza wybierają się na spacer do parku. Chłopak jest zauroczony swoją szefową. Po sesji zabiera ją do bistro, gdzie nowa kochanka poznaje Janka (Jacek Lenartowicz). Wspólnik zarzuca Pawłowi, że przestał pomagać mu w lokalu. Zakłopotany Zduński zabiera Izę do mieszkania. Magda znowu czuje się niezręcznie. Przeprowadzka do Ozona odbędzie się szybciej niż myślała.

Niestety nie na długo... Michał ponownie udowodni, że jest oszustem. Wkrótce wyda się, że zdradza Madzię z żoną!

M jak MIŁOŚĆ, odcinek 957 w poniedziałek, 7.01.2013, o godzinie 20:40 w TVP2.

Najnowsze