M JAK MIŁOŚĆ odc. 952. Nowa PRACA i nowa KOCHANKA PAWŁA Zduńskiego. IZA zdobędzie Pawła?

2012-12-10 14:10 natm

M JAK MIŁOŚĆ, odcinek 952 w poniedziałek, 10.12.2012, o godzinie 20:40 w TVP2. Co wydarzy się w 952 odcinku M JAK MIŁOŚĆ? W życiu Pawła (Rafał Mroczek) pojawi się nowa kobieta. Zduński nawiąże romans z Izą (Sandra Staniszewska), swoją szefową w firmie Hofmana (Bogdan Brzyski)! Znajomość z Izą nie skończy się wielką miłością. Kobieta nie szuka męża, tylko przygody. Czy Paweł zostanie wykorzystany i porzucony przez kolejną kobietę?

M JAK MIŁOŚĆ, odcinek 952, w poniedziałek, 10.12.2012, o godzinie 20:40 w TVP2.

Magda (Anna Mucha) umawia Pawła (Rafał Mroczek) z Hofmanem (Bogdan Brzyski), by wynagrodzić mu, że wcześniej odwołał to spotkanie z jej powodu. Mężczyzna zatrudnia Zduńskiego na stanowisko asystenta.

W 957 odcinku M JAK MIŁOŚĆ Paweł  w nowej pracy poznaje dziewczynę, która jest zainteresowana umilaniem życia Zduńskiego. Iza (Sandra Staniszewska) to temperamentna szefowa Pawła w nowej firmie Hoffmana, która nie szuka kandydata na męża...

M JAK MIŁOŚĆ - więcej o serialu

Paweł od razu wpada w oko swojej szefowej. Okazuje się, że ona również nie jest mu obojętna. Para, którą połączyła namiętność zaczyna umawiać się na randki.

M JAK MIŁOŚĆ - co wydarzy się w najbliższych odcinkach M JAK MIŁOŚĆ

Madzia widzi jak Iza wychodzi rano z pokoju jej przyjaciela. Paweł jest nieco zmieszany i próbuje wytłumaczyć Madzi, że to jego przełożona. Magda martwi się, że Iza wykorzysta i wkrótce porzuci jej współlokatora. Marszałek przekonana, że Paweł wiele ryzykuje spotykając się z szefową, próbuje wybić mu romans z głowy.

Czy Paweł zakocha się w Izie?

Najnowsze