M jak miłość, odc. 918 - OPIS, STRESZCZENIE: Sylwia oświadcza się Jankowi

2012-05-21 4:15

Joanna rezygnuje z udziału w wyjeździe integracyjnym. Paweł mówi żonie, że sprzedał samochód, by pomóc Jankowi. Asia spędza wieczór z Janem. Sylwia bierze spawy w swoje ręce i oświadcza się Jankowi. Lewicki informuje przyjaciół, że wyjeżdża do Włoch.

Joanna rezygnuje z udziału w wyjeździe integracyjnym. Jan proponuje, by wobec tego wpadła do niego wieczorem ze znajomymi z pracy. Okazuje się, że tego dnia Maria zaprosiła Zduńskich na kolację. Joanna dowiaduje się od męża, że do Gródka pojadą autobusem, gdyż sprzedał auto.

>>> M jak miłość - wszystko o serialu TVP2 na SUPERSERIALE.pl

U Rogowskich Zduński opowiada bliskim o planach na otwarcie baru z plackami. Gdy Joanna rzuca uwagę, że stać go na więcej, wybucha kolejna awantura. Zduńska spóźniona dociera na spotkanie u Jana. Okazuje się, że wszyscy już poszli. Kozłowski namawia ją, by wypili razem lampkę wina.

Janek jest zmuszony zamknąć Oazę. Paweł i Sylwia dają mu pieniądze na zaległe pensje dla pracowników. Tego samego wieczoru Sylwia oświadcza się Jankowi.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Lewicki informuje przyjaciół, że wyjeżdża do Włoch. Dostał tam rolę w serialu. Jedna z pacjentek skarży się Łagodzie, że nowa pediatra, Julia Skiba, obraziła ją podczas wizyty. Lekarka powiedziała kobiecie, że utuczyła swoje dziecko.

Najnowsze