M jak miłość. Obrzydliwy spisek podzieli Grabinę! Mostowiakowie pierwszy raz zagrożeni utratą wszystkiego!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Obrzydliwy spisek podzieli Grabinę! Mostowiakowie pierwszy raz zagrożeni utratą wszystkiego!

M jak miłość

M jak miłość. Obrzydliwy spisek podzieli Grabinę! Mostowiakowie pierwszy raz zagrożeni utratą wszystkiego!

2022-08-07 19:27

W nowym sezonie "M jak miłość" Grabina przestanie istnieć?! To nie żart, a poważne zagrożenie, które czeka na mieszkańców urokliwej miejscowości. Ziemie Mostowiaków, Rogowskich i ich sąsiadów zostaną zniszczone, a wszystko przez głupią, nieodpowiedzialną decyzję i chciwość. W nadchodzącym sezonie "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) dowie się, jak planuje się zniszczyć jej ukochane tereny i wścieknie się, że ktoś chce zniszczyć dorobek nie tylko jej, ale wielu pozostałych mieszkańców. Grabina w poważnym zagrożeniu i tylko jedna rzecz może posłużyć za ratunek!

Grabina przestanie istnieć w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach? Jak to możliwe?

Wielkie zagrożenie dla Grabiny w "M jak miłość" po wakacjach staje się faktem. Wszystko przez głupi i bezmyślny plan, a jeśli dojdzie do jego realizacji, ukochana miejscowość Mostowiaków przestanie istnieć w takiej formie, jak każdy ją zna. Chodzi o podział ziemi, sady i tereny mieszkańców. Marysia w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej dowie się, że powstanie kliniki Nieśpielaka (Zbigniew Suszyński) rodzi więcej problemów, niż na początku zakładano.

- Dlatego cały czas tak nalegasz na kupno mojej działki? Mimo, że już kilka razy powiedziałam, że nie jest na sprzedaż? - cytuje pytanie Rogowskiej portal światseriali.pl. Marysia spotka się z Nieśpielakiem w "M jak miłość" po wakacjach i ostro z nim zagra. On też nie pozostanie dłużny. - W biznesie wszystko jest na sprzedaż, to tylko kwestia ceny. A ja mogę ci zagwarantować naprawdę korzystną ofertę... wielokrotnie przekraczającą wartość tej działki. W interesach trzeba kierować się nie emocjami, a obiektywną oceną sytuacji... - zacznie wymądrzać się mężczyzna, a Marysia tak się wścieknie, że osobiście zabierze podejrzanego znajomego do sadu śp. Lucjana (śp. Witold Pyrkosz).

Sprawdź też: M jak miłość. 20-letnia Ala wychodzi za mąż?! Gwiazda serialu pozuje w sukni ślubnej i ogłasza radosną nowinę – WIDEO, ZDJĘCIA

Marysia odkryje próbę zniszczenia Grabiny! Wypunktuje każdą głupotę w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej

- Najstarszą część tego sadu posadził jeszcze mój dziadek Teodor... Ojciec mojego taty, Lucjana... Pewnie wiesz, że większość miejscowych sadowników przeszła na ekologiczne uprawy i dzięki temu w ogóle utrzymali się na rynku? - zacznie opowiadać Rogowska w kolejnych odcinkach "M jak miłość". - Ta cała wasza inwestycja będzie prawie dwa razy większa niż zakładał pierwotny projekt. Wiem, że chcecie wejść w otulinę parku krajobrazowego, wycinać drzewa, likwidować sady... - wścieknie się Rogowska. 

- Moja działka dzieli wykupione przez was tereny i dlatego jej nie sprzedam - powie twardo. - Za żadne pieniądze nie przyłożę ręki do takiej dewastacji. Dla mnie to obiektywna ocena sytuacji... A jak ty uważasz? - doda i będzie już wiadomo, że jeśli Nieśpielak da radę wymyślić sposób na to, by jednak wykupić działkę Marysi, wtedy zniszczy Grabinę! Miejscowość Mostowiaków już nie będzie tym pięknym, urokliwym miejscem, które kochają wszyscy. Na szczęście Rogowska będzie pilnie obserwować znajomego i bronić rodzinnych ziem. 

Przeczytaj też: 

Grabina przestanie istnieć w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach? Jak to możliwe?Wielkie zagrożenie dla Grabiny w "M jak miłość" po wakacjach staje się faktem. Wszystko przez głupi i bezmyślny plan, a jeśli dojdzie do jego realizacji, ukochana miejscowość Mostowiaków przestanie istnieć w takiej formie, jak każdy ją zna. Chodzi o podział ziemi, sady i tereny mieszkańców. Marysia w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej dowie się, że powstanie kliniki Nieśpielaka (Zbigniew Suszyński) rodzi więcej problemów, niż na początku zakładano.

- Dlatego cały czas tak nalegasz na kupno mojej działki? Mimo, że już kilka razy powiedziałam, że nie jest na sprzedaż? - cytuje pytanie Rogowskiej portal światseriali.pl. Marysia spotka się z Nieśpielakiem w "M jak miłość" po wakacjach i ostro z nim zagra. On też nie pozostanie dłużny. - W biznesie wszystko jest na sprzedaż, to tylko kwestia ceny. A ja mogę ci zagwarantować naprawdę korzystną ofertę... wielokrotnie przekraczającą wartość tej działki. W interesach trzeba kierować się nie emocjami, a obiektywną oceną sytuacji... - zacznie wymądrzać się mężczyzna, a Marysia tak się wścieknie, że osobiście zabierze podejrzanego znajomego do sadu śp. Lucjana (śp. Witold Pyrkosz).

Sprawdź też: M jak miłość. 20-letnia Ala wychodzi za mąż?! Gwiazda serialu pozuje w sukni ślubnej i ogłasza radosną nowinę – WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Anna ujawniła, gdzie odbędzie się ostatnia scena Magdy w serialu! Niesamowite widoki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze