Marysia z M jak miłość przyłapana z nowym kochankiem? Małgorzata Pieńkowska zdradziła cienie sławy

i

Autor: MTL Maxfilm Marysia z M jak miłość przyłapana z nowym kochankiem? Małgorzata Pieńkowska zdradziła cienie sławy

M jak miłość

Marysia z M jak miłość przyłapana z nowym kochankiem? Małgorzata Pieńkowska zdradziła cienie sławy

Marysia w "M jak miłość" po raz pierwszy zdradziła, jak wygląda jej życie odkąd została gwiazdą! Małgorzata Pieńkowska została przyłapana przez paparazzi na czułym powitaniu ze znanym aktorem i natychmiast uznano, że to jej nowy kochanek! Jaka była prawda? Marysia w "M jak miłość" to postać, którą wielu uznaje za wzorzec idealnej żony i matki. Grająca ją Pieńkowska musiała walczyć o swoje prywatne życie. Sprawdź co zdradziła!

Marysia z "M jak miłość" z nowym kochankiem? Tak Pieńkowska pokazała córce jakie jest życie gwiazdy

Córka Barbary i Lucjana w "M jak miłość" jest wspaniałą matką i żoną. To ona wychowała ulubieńców fanów serialu, braci Piotrka (Marcin Mroczek) i Pawła (Rafał Mroczek) Zduńskich, a z drugim mężem Arturem zostali także rodzicami 13-letniej Basi (Karina Woźniak). Prywatnie Małgorzata Pieńkowska samotnie wychowała córkę, Inę Sobalę, także aktorkę, znaną z roli Agi w "M jak miłość" i Agnieszki w "Stuleciu Winnych". Jednak nawet tak uznana gwiazda nie uniknęła plotek i ataków paparazzi. Jaka jest prawda o "jej nowym kochanku"?  

Za kulisami "M jak miłość"

Matka i córka z "M jak miłość" udzieliły razem obszernego wywiadu w magazynie "Viva!", gdzie odsłoniły tajemnice swojego prywatnego życia. Gwiazdy podzieliły się też tym, jak wyglądają ciemne strony zawodu aktora. 

- Po „M jak miłość” nagle poznałam inne uroki tego zawodu, a Ina ze mną - zdradziła Pieńkowska. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość po wakacjach. Zmarły dziadek Marysi zostawił cenny majątek! Chodzi nie tylko o sad Lucjana. Nieznane fakty z życia Mostowiaków

- Kiedyś byłyśmy obie na premierze książki wybitnego aktora. W pewnym momencie przyszedł Żenia Malinowski, aktor, piosenkarz, gitarzysta, potomek polskich zesłańców na Sybir. Ogromnie go lubię, więc zaczęłam się z nim witać i w tym momencie rzucili się na nas paparazzi. Zrobili zamieszanie, więc ich uciszyłam, kładąc palec na ustach. Na drugi dzień pojawiły się moje zdjęcia z Żenią i tym palcem oraz podpis: „Nowy kochanek Małgorzaty Pieńkowskiej, ale gwiazda nie chce o tym mówić”. Pokazałam córce: „Zobacz, na czym polega popularność”! - opowiedziała Marysia z "M jak miłość"!

Zagrają razem? 

Gwiazdy "M jak miłość", Pieńkowska i Sobala tworzą zgrany aktorski duet i jak widać nawet ataki paparazzi nie zraziły córki od zawodu. Może zobaczymy kiedyś mamę i córkę na ekranie razem?

Sprawdź się: QUIZ. Seks w polskich serialach. Poznasz ich po jednym kadrze?

M jak miłość. Anna ujawniła, gdzie odbędzie się ostatnia scena Magdy w serialu! Niesamowite widoki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze