M jak miłość

M jak miłość. Nowa Hania w domu Mostowiaków. To dawno niewidziana prawnuczka Barbary, córka Natalki - ZDJĘCIA

2024-02-13 9:13

Do obsady "M jak miłość" dołączyła nowa dziecięca aktorka, która lada moment pojawi się w rodzinie Mostowiaków jako dawno niewidziana prawnuczka Barbary! Od jakiegoś czasu podejrzewaliśmy, że w domu w Grabinie szczególne miejsce zajmie Hania Mostowiak, córka Natalki (Dominika Suchecka), która już w 1785 odcinku "M jak miłość" postanowi wrócić do Polski na stałe i niedługo potem sprowadzi 8-latkę z Australii. Kiedyś małą Hanię Mostowiak grała Maja Marczak, która ostatni raz pojawiła się w tej roli cztery lata temu. Ale teraz na planie "M jak miłość" jest już nowa prawnuczka Barbary. Zobacz jej zdjęcia!

Córka Natalki z "M jak miłość" przyjedzie z Australii do Polski. Tak się zmieni mała Hania Mostowiak

Nowa Hania Mostowiak w "M jak miłość" przyjedzie z Australii do Polski tuż po tym jak Natalka podejmie decyzję o życiowej rewolucji, o tym, żeby wrócić na stałe do Grabiny i w rodzinnym domu szukać szczęścia i miłości. Zapowiedź powrotu Hani do Mostowiaków widzieliśmy już w "Kulisach serialu M jak miłość" w scenie rozmowy Natalki z Barbarą, która rozegra się dopiero w 1785 odcinku. Seniorka rodu zacznie namawiać wnuczkę, żeby razem z Hanią zamieszkała znów w domu w Grabinie.

Przypomnijmy, że w "M jak miłość" Natalka wyjechała z córką do Australii, kiedy Hania miała niespełna 2 lata, więc dziewczynka słabo pamięta rodzinę w Polsce, z rówieśnikami ze szkoły rozmawia po angielsku, ale po polsku też umie mówić. Tylko dzięki dziadkom, Markowi (Kacper Kuszewski) i Ewie (Dominika Kluźniak), obecnie 8-letnia córka Natalki jest na bieżąco ze wszystkimi informacjami o życiu bliskich z Grabiny.

Także w "Kulisach serialu M jak miłość" produkcja ujawniła jak teraz będzie wyglądała mała Hania Mostowiak, jak wyrosła i zmieniła się przez lata. Natalka w 1785 odcinku "M jak miłość" pokaże Barbarze zdjęcie córki, w której Mostowiakowa z trudem rozpozna dawno niewidzianą prawnuczkę. Nie będzie już to Maja Marczak, która Hanię grała od urodzenia, ale nowa zdolna dziecięca aktorka Wiktoria, która dostała rolę w serialu dzięki udziałowi w castingu, należy do "Agencji Aktorskiej Promocji Dzieci Andy Max".

Nową Hanię Mostowiak widzowie "M jak miłość" po raz pierwszy zobaczą w Grabinie jeszcze w tym sezonie w odcinkach, które będą emitowane w marcu.

M jak miłość. Nowa Natalka zbliży się z Bartkiem i załatwi Ulę
Listen on Spreaker.
Najnowsze