M jak miłość. Nieznana rola Pawła Królikowskiego. To on pocieszał Hankę po zdradzie Marka

2020-02-28 10:10 Ag
 M jak miłość. Nieznana rola Pawła Królikowskiego. To on pocieszał Hankę po zdradzie Marka
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Nieznana rola Pawła Królikowskiego. To on pocieszał Hankę po zdradzie Marka

Paweł Królikowski (+ 58 l.) był najbardziej znany z roli Kusego w "Ranczu", ale grał także w "M jak miłość". Zapewne wielu widzów pamięta małą rolę Królikowskiego w "M jak miłość". W rodzinie Mostowiaków pojawił się w 2010 roku tuż po tym jak Marek (Kacper Kuszewski) zdradził Hankę (Małgorzata Kożuchowska). Bohater, którego Królikowski grał w "M jak miłość" przez kilka odcinków był pocieszycielem Hanki, która wyjechała z Grabiny do leśniczówki w Olszówce. Zobaczcie jak wyglądał Królikowski w 'M jak miłość"!

Kogo Paweł Królikowski zagrał w "M jak miłość"?

Fani "M jak miłość" doskonale wiedzą, że zmarły Paweł Królikowski, który w czwartek, 27.02.2020, przegrał walkę z chorobą neurologiczną, był jednym z ważniejszych bohaterów w serialu! Co prawda zagrał tylko w czterech odcinkach "M jak miłość" (numer 733, 734, 735, 736), ale jego postać wywarła duży wpływ na życie Hanki i Marka. To dzięki niemu Mostowiakowie pogodzili się po zdradzie Marka.

Patrz też: Paweł Królikowski nie żyje. Ostatnia rola w serialu W rytmie serca. Czy pojawi się w 6 sezonie?

Królikowski w "M jak miłość" debiutował w 733 odcinku, którego emisja odbyła się dokładnie 22 marca 2010 roku. Załamana romansem męża Hanka opuściła Grabinę i wyjechała leśniczówki w Olszówce. Tam właśnie poznała Macieja Olszewskiego (w tej roli Paweł Królikowski) , który mieszkał po sąsiedzku. Po raz pierwszy Maciej i Hanka spotkali się w lesie na spacerze.

- Dzień dobry... Proszę się mnie nie obawiać. Mieszkam w domku pod samym lasem. Pies mi uciekł kilka dni temu i zaplątał się we wnyki w lesie. Muszę z nim jechać do weterynarza we wsi... Pomoże mi pani? Nie mam samochodu, a u pani przed domem widziałem auto... - zaczepił nieznajomą bohater Królikowskiego w "M jak miłość".

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Maciej z "M jak miłość" w 733 odcinku przedstawił się jako terapeuta z poradni rodzinnej, który od pierwszej chwili zachwalał Hance malowniczą Olszówkę. - Co ważniejsze, ludzie są tu dobrzy i serdeczni. Dlatego właśnie tak często i chętnie tutaj wracam...

Natychmiast w "M jak miłość" Hankę i Macieja połączyła nić sympatii. To właśnie jemu zdradzona Hanka opowiedziała o swoim życiu, to on pocieszał ją w najtrudniejszych chwilach po rozstaniu z Markiem. Dość szybko wyznała, że wychowała się w sierocińcu, a teraz próbuje uporać się ze zdradą męża. Znalazła w Macieju nie tylko pocieszyciela, ale także powiernika najskrytszych tajemnic.


Sprawdź też: Paweł Królikowski nie żyje. Kiedy pogrzeb?

- W życiu nic nie dzieje się bez powodu... Wszystko jest po coś… A błądzenie to rzecz ludzka. Każdy ma prawo zarówno do błędów, jak również do drugiej szansy. Ciężkie doświadczenia są sprawdzianem, ile człowiek naprawdę jest wart. A umiejętność wybaczania posiadają tylko ludzie bardzo szlachetni… - poradził jej kiedyś Maciej w jednym z odcinków "M jak miłość".

Dzięki Maciejowi w "M jak miłość" Hanka zrozumiała sens swojego życia. Dotarło do niej, że przyjaciel z Olszówki to jeden z najważniejszych mężczyzn, jakich spotkała. Dopiero przed wyjazdem do Grabiny zorientowała się, że Maciej jest księdzem.

M jak miłość odc. 734. ksiądz Maciej Olszewski (Paweł Królikowski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 734. ksiądz Maciej Olszewski (Paweł Królikowski)
M jak miłość odc. 735. ksiądz Maciej Olszewski (Paweł Królikowski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 735. ksiądz Maciej Olszewski (Paweł Królikowski)
M jak miłość odc. 736. Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 736. Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska)
Najnowsze