M jak miłość. Niespodzianka u Budzyńskich! To będzie wielkie wydarzenie dla Magdy i Andrzeja

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Niespodzianka u Budzyńskich! To będzie wielkie wydarzenie dla Magdy i Andrzeja

M jak miłość. Niespodzianka u Budzyńskich! To będzie wielkie wydarzenie dla Magdy i Andrzeja

2022-02-20 9:16

Takiego zwrotu akcji w "M jak miłość" u Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) nikt się nie spodziewał! Anna Mucha uchyliła już rąbka tajemnicy i zdradziła, że Budzyńscy przygotują niezłą niespodziankę dla wszystkich członków rodziny, przyjaciół, a przede wszystkim dla widzów serialu. Uwielbiana para z "M jak miłość" ma za sobą pracowite dni na planie, podczas których powstały odcinki z zaskakującym przebiegiem akcji. Mucha i Wieczorek nie ukrywają, że u Budzyńskich będzie się działo, a niespodzianka wywoła ogromne poruszenie. Nie od dziś wiadomo, że Magda i Andrzej marzą o wspólnym dziecku. Czyżby wreszcie w "M jak miłość" mieli zostać rodzicami?

Czy Magda i Andrzej Budzyński w "M jak miłość" będą mieli dziecko?

Lada moment w "M jak miłość" Magda i Budzyński zmierzą się w poważnymi problemami małżeńskimi. Spadną na nich nie tylko kłopoty z przybraną córką Anią (Gabriela Świerczyńska), ale także widmo rozstania kiedy u boku Andrzeja zacznie się kręcić piękna prawniczka Julia (Marta Chodorowska)! Dopiero co Anna Mucha w jednym z wywiadów straszyła rozstaniem Budzyńskich, ujawniając jak bardzo scenariusz nowych odcinków ją zszokował, a już na planie "M jak miłość" kręciła sceny z Krystianem Wieczorkiem w szpitalu, podczas których zapowiedziała, że Budzyńskich czeka duży wątek i sprawcą całego zamieszania będzie "on"! Tylko o kim mowa?

Nie przegap: M jak miłość. Marzenie Franki i Pawła nie spełni się nawet kilka miesięcy po ślubie. Basia zostanie ze Zduńskimi - ZDJĘCIA

Ponieważ to co tera dzieje się za kulisami "M jak miłość" widzowie w telewizji zobaczą dopiero pod koniec tego sezonu przez przerwą wakacyjną, to aktorzy nie mogą zbyt wiele mówić. Ale wizyty Budzyńskich w szpitalu, niespodzianka jaką będą mieli dla wszystkich oraz wielkie wydarzenie, przełomowe dla ich związku mogą oznaczać ciążę Magdy, tak długo wyczekiwaną przez małżonków! Podczas ostatniego pobytu w siedlisku w Grabinie w 1631 odcinku "M jak miłość" Magda powiedziała Andrzejowi, że nigdy nie pogodzi się z tym, że nie mają dziecka. Budzyńska nie jest bezpłodna, ale po przeszczepie serca lekarz odradzał jej zajście w ciążę!

W naszej GALERII zobaczycie ZDJĘCIA Magdy i Budzyńskiego z "M jak miłość" i zapowiedź, że będzie się u nich działo >>>

Sprawdź też: M jak miłość. Patrycja po porodzie wyrwie się od Argasińskiego! W tym domu zamieszka z Łukaszem? - WIDEO

Czyżby wkrótce w "M jak miłość" miał nastąpić cud i Magda zajdzie w ciążę z Andrzejem? Anna Mucha po jednym z bardziej intensywnych dni na planie "M jak miłość" zamieściła relację na swoim profilu na Instagramie, w której zapowiedziała niespodziankę Budzyńskich. Słowa "dziecko" i "ciąża" nie padły z ust Muchy, ale przecież wszystko jest możliwie. Nie bez powodu ostatnio Magda znów częściej zaczęła myśleć o dziecku, które pragnie urodzić Andrzejowi.

- Dzień pełen wrażeń. Ostatnio w ogóle na planie "M jak miłość" szykujemy dla was niespodziankę. Ja muszę być trochę tajemnicza w tej kwestii. Znacie mnie nie od dziś, nie mogę za wiele zdradzić. Natomiast powiem wam, że to będzie wydarzenie. Jeżeli śledzicie uważnie nasze losy, to będzie wydarzenie. Także oglądajcie... - powiedziała Anna Mucha.

M jak miłość. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość na planie. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: Instagram M jak miłość na planie. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany