M jak miłość. Mikołaj Roznerski ujawnia tajemnicę swojego sukcesu! Dziwne zachowanie aktora

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Mikołaj Roznerski ujawnia tajemnicę swojego sukcesu! Dziwne zachowanie aktora

M jak miłość

M jak miłość. Mikołaj Roznerski ujawnia tajemnicę swojego sukcesu! Dziwne zachowanie aktora

2022-08-09 14:12

Nie da się ukryć, że Mikołaj Roznerski to jeden z bardziej rozchwytywanych polskich aktorów, a widzowie uwielbiają go m.in. za rolę Marcina w "M jak miłość". Wątek Chodakowskich jest często śledzonym i komentowanym wątkiem, a Marcin i Iza (Adriana Kalska) budzą niemałe emocje. W nowych odcinkach "M jak miłość" znów zobaczymy przystojnego detektywa i jego rodzinkę, ale zanim to nastąpi, aktor postanowił uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć fanom, jak to się stało, że odniósł tak duży sukces. Roznerski zażartował w swoim stylu.

Gwiazda "M jak miłość" żartuje z fanów. Mikołaj Roznerski zdradza receptę na sukces 

Mikołaj Roznerski odniósł wielki sukces w Polsce, jest rozchwytywany i wciąż dostaje nowe propozycje ról. Widzowie "M jak miłość" pokochali go za rolę Marcina, ukochanego Izy, z którą ma dwójkę dzieci - Maję (Laura Jankowska) i Szymka (Staś Szczypiński). Oprócz roli w hicie TVP2, Roznerski pojawia się w polskich serialach i występuje w teatrze. Dużą niespodzianką będzie jego powrót do "Na dobre i na złe", nawet mimo faktu, że jego bohater Piotr Korban został uśmiercony w poprzednich odcinkach.  Mikołaj Roznerski lubi aktywność fizyczną, na co dzień bardzo dba o siebie i swoje ciało. Przy okazji jednego z treningów na siłowni, aktor przekazał fanom receptę na sukces. W żartobliwy sposób nawiązał do zdjęcia, na którym jedną ręką trzyma telefon przy uchu, a drugą podtrzymuje się by nie upaść. 

- Mówi się ,,Aktor marudzi dwa razy: jak do Niego nie dzwonią , i dzwonią za dużo ,,?? … Ja jestem zawsze gotowy żeby odebrać tel , nie marudzę ??? Pięknego dnia ❤️ - napisał aktor.

Przeczytaj: Łukasz z M jak miłość nie pojawia się na planie, bo Jakub Józefowicz wyjechał! Co dalej z rolą ukochanego Patrycji? - ZDJĘCIA

Co dalej z Marcinem z "M jak miłość" po wakacjach 2022?

Mikołaj Roznerski ma wiele propozycji zawodowych, ale na pewno nie zrezygnuje z "M jak miłość" i pojawi się w kolejnym sezonie serialu. On i Iza mają za sobą kryzys małżeński, kiedy niemal doszło do rozwodu. Na szczęście udało się załagodzić konflikt, a Chodakowscy będą szczęśliwi. Niestety to nie oznacza sporych zawirowań w ich życiu, bo Iza dostanie propozycję objęcia stanowiska redaktor naczelnej "Głosu Gródka", więc przyjrzy się sprawie budowy podejrzanej kliniki w Grabinie. Dziennikarka znajdzie się w zagrożeniu, bo podły Nieśpielak (Zbigniew Suszyński) zacznie jej grozić! Chodakowski nadal będzie pomagał Monice (Joanna Niemirska), która dzięki niemu "wyjdzie na prostą". Oprócz tego Chodakowscy spędzą więcej czasu z Anetą (Ilona Janyst) i Olkiem (Maurycy Popiel), który wrócą do Warszawy po pobycie w Austrii, gdzie przebywali niemal cały zeszły sezon.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Przerwa w emisji serialu w TVN! Na nowe odcinki trzeba będzie sporo czekać

M jak miłość. Marcin Mroczek zamartwia się, czy po 40-ce zadowoli żonę! Szokujące wyznanie gwiazdora w urodziny Marleny Muranowicz
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze