M jak miłość. Marzenka za plecami Andrzejka zrobiła coś szalonego

2018-07-26 12:45 Ag

Co ta Marzenka (Olga Szomańska) z "M jak miłość" najlepszego zrobiła? Przerwa w zdjęciach do nowego sezonu "M jak miłość" stworzyła jej okazję do przeprowadzania radykalnej metamorfozy. Śliczne blond włosy aktorki z "M jak miłość" to już przeszłość. Serialowa Marzenka zaszlała z kolorem włosów. I zapewniła wszystkich, że Andrzejek (Tomasz Oświeciński) nic o tym nie wie.

"M jak miłość" po wakacjach 2018 nowe odcinki od poniedziałku, 27.08.2018, o godz. 20.50 w TVP2

Marzenka z "M jak miłość" słynie ze swojego ognistego temperamentu, ciętego języka i umiejętności drygowania swoim mężem Andrzejkiem. Jest jeszcze jedna rzecz, która wyróżnia Marzenkę - jej jasne blond włosy. 

Olga Szomańska, tak jak większość aktorek, nie może zmieniać ich koloru bez konsultacji z produkcją "M jak miłość". No chyba, że ma przerwę w zdjęciach. Od ponad tygodnia trwają wakacje na planie serialu, więc aktorka postanowiła zaszaleć z fryzurą. Tym razem postawiła na odważny różowy kolor. Co prawda tylko na końcówkach, ale i tak efekt jest piorunujący.

Gwiazda "M jak miłość" zamieściła zdjęcie na Instagramie i od razu sprowokowała jednego z internautów do pytania - "Co na to Andrzejek?". Odpowiedź serialowej Marzenki była zdecydowana, tak jak ona sama. -"On tu raczej ma mało do powiedzenia :)" - napisała Szomańska.

Rozwijam się w kolorze !!! Post udostępniony przez Olga Szomańska Official (@olga_szomanska)

A co w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2018 czeka Marzenkę? W jednym z ostatnich wywiadów w magazynie "Tele Tydzień" Olga Szomańska zdradziła, że jej bohaterka i Andrzejek bardzo będą chcieli mieć dziecko i rozpoczną intensywne starania o pierwszego potomka. I znając charakter Marzenki jej mąż nie będzie miał łatwego życia.

Najnowsze