M jak miłość

M jak miłość. Marysia nie dopuści do zdrady Artura! Fani nienawidzą Ewy bardziej, niż Julii?

Fani "M jak miłość" drżą o losy małżeństwa Rogowskich! Podstępna Ewa (Anna Kerth), wspólniczka w przychodni Artura (Robert Moskwa) wyrasta na nowy czarny charakter serialu. Widzowie w większości uważają jednak, że Marysia (Małgorzata Pieńkowska) nie dopuści do zdrady Artura! Czy mają rację, czy raczej w "M jak miłość" powtórzy się ponura historia Artura z Teresą (Dominika Łakomska? Planowany wyjazd Rogowskiego ze wspólniczką na szkolenie do Monachium zaczyna wyglądać identycznie, jak konferencja Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Julii (Marta Chodorowska) we Wrocławiu...

M jak miłość. Marysia powstrzyma zdradę Artura? Fani nienawidzą Ewy, jak Julii!

Wspólniczka Artura w "M jak miłość" szybko przestała ukrywać, że ma zamiar uwieść Rogowskiego i zniszczyć jego małżeństwo. Bezczelna Kalinowska na oczach Marysi uwodzi jej męża, a ją samą traktuje podle, jak podrzędny personel. Efektem podstępnych działań Ewy jest wspólny wyjazd na szkolenie do Monachium. Czy powtórzy się ponura historia Andrzeja i Julii? 

Fani "M jak miłość" są już mocno wściekli na Ewę. Nadal muszą patrzeć na snująca się po ekranie Julię, która o mało co rozdzieliła na zawsze Magdę (Anna Mucha) i Andrzeja. A tu szykuje się kolejne niebezpieczeństwo! Czy Marysia powstrzyma zapędy kuszonego męża i nie dopuści do zdrady?

Kiedy na oficjalnym profilu "M jak miłość" Instagramie pojawiło się zdjęcie Barbary, która pokazała Ewie jej miejsce, posypały się komentarze. Fani nie przebierali w słowach!

- Oby kolejnej zdrady nie wymyślili w tym serialu. Bo chyba już nie zniosę jak kolejną fajną parę rozpindolą przez zdradę...... ?

- Uwzięła się na Artura pinda jedna ?? jak ja jej nie cierpię!

- Kto wymyślił wątek tej irytującej baby w tym serialu?!No przecież ciśnienie mi się podnosi jak ją widzę?Po co, na co??

- Na pewno Marysia łatwo nie odda jej Artura! ??

- Jak Artur zdradzi Marysię z tą Ewą to więcej nie włączę tego serialu? rozwaliliście wszystkie fajne wątki, tyle dramatów wokół to chciałoby się obejrzeć coś miłego wieczorem, a nie dramy. ?

- Denerwuje mnie Ewa czepia się do Artura jak rzep, brawo dla babci Basiu czuje że coś się dzieje nie tak ?

- Nie rozumie czy we wszystkich tych serialach musi być zdrada,zgrzyty!!!Lepiej piękny wątek dobrze rozwijający się!! I żyli długo i szczęśliwie ☀️☀️??☃️

A jak Wy uważacie? Artur w "M jak miłość" znów zdradzi Marysię i wplącze się w chory romans jak z Teresą? A może Marysia nie dopuści do zdrady? Dajcie znać w sondzie na końcu tekstu!

M jak miłość, odcinek 1704: Marysia ośmieszona przez Ewę Kalinowską. Wbije jej szpilę na oczach Artura
Sonda
Artur w "M jak miłość" znów zdradzi Marysię?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze