M jak miłość. Marek Mostowiak wróci do Grabiny, Ewa przyjedzie z mężem. Jest komentarz produkcji!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Marek Mostowiak wróci do Grabiny, Ewa przyjedzie z mężem. Jest komentarz produkcji!

M jak miłość. Marek Mostowiak wróci do Grabiny, Ewa przyjedzie z mężem. Jest komentarz produkcji!

Szokujący zwrot akcji w "M jak miłość"! Z okazji 20-lecia serialu produkcja wypowiedziała się na temat możliwości powrotu Marka (Kacper Kuszewski) na plan! Podobnie jak było z odejściem Kuszewskiego i wyjazdem jego bohatera do Australii, miałaby podążyć za nim Ewa (Dominika Kluźniak). Czy faktycznie jest szansa na to, że w nowych odcinkach "M jak miłość" zobaczymy Marka i Ewę w Grabinie? Zobacz, co na ten temat mówi produkcja serialu!

Marek wróci do "M jak miłość"? Czy przyjedzie z nim Ewa? Jest oficjalny komentarz produkcji!

W 1401 odcinku "M jak miłość" Marek Mostowiak na zawsze opuścił "M jak miłość". Ale do jego odejścia scenarzyści serialu szykowali się znacznie wcześniej. Wylot Marka za granicę był konieczny ze względu na decyzję Kacpra Kuszewskiego o tym, że nie chce już dłużej grać w "M jak miłość". O ostatniej scenie z udziałem Marka i Ewy więcej  pisaliśmy TUTAJ>>>

Czy nowe informacje na temat ewentualności powrotu Marka Mostowiaka do "M jak miłość" są związane z trudną sytuacją na rynku pracy z powodu pandemii koronawirusa? Być może, choć Kuszewski dość szybko zaczął żałować swojej decyzji. Dominika Kluźniak, czyli serialowa Ewa solidarnie podążyła za Markiem i również porzuciła plan serialu. Czy teraz razem wrócą?

M jak miłość: Powrót Basi Rogowskiej. Marysia i Artur nie poznają własnej córki

Producenci "M jak miłość" nie wykluczają takiego rozwoju sytuacji. W informacji z okazji 20-lecia emisji 1 odcinka "M jak miłość" czytamy, że wszystko jest możliwe!

- Scenarzyści w 1401. odcinku wysłali jedynego syna Mostowiaków do Australii, bo grający przez 18 lat Marka Kacper Kuszewski zapragnął rozwinąć swe aktorskie skrzydła poza „M jak miłość“. Dominika Kluźniak, wcielająca się w postać jego żony, też zdecydowała się solidarnie odejść z serialu. Ta para wciąż jednak może wrócić do Grabiny – brama do rodzinnej posiadłości pozostaje dla nich zawsze niezmiennie otwarta.

Czy Kuszewski i Kluźniak skorzystają z nieustającej propozycji twórców "M jak miłość" i sprawią wielką radość fanom z powodu  powrotu ich bohaterów, Marka i Ewy? Byłby to fantastyczny prezent dla wiernych widzów serialu z okazji 20 urodzin. Jak będzie przekonamy się już niebawem z nowych odcinkach "M jak miłość"! 

M jak miłość odc. 1386. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1386. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odc. 1386. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1386. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze