Kacper Kuszewski odchodzi z M jak miłość  Ostatnia scena z Markiem Mostowiakiem

i

Autor: Materiały prasowe

Kacper Kuszewski odchodzi z M jak miłość. Ostatnia scena z Markiem i Ewą - ZDJĘCIA

2018-06-15 14:52

"M jak miłość" traci jedną z największych gwiazd! Po 18-stu latach z "M jak miłość" odchodzi Kacper Kuszewski, czyli serialowy Marek Mostowiak! Co się stanie z granym przez niego bohaterem? To już pewne, że Marek nie umrze, a widzowie pożegnają Mostowiaka dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018. Kacper Kuszewski pożegnał się już na planie z ekipą i Dominiką Kluźniak. Nagrano ostatnią scenę z Markiem i Ewą w "M jak miłość". Zobaczcie zdjęcia zza kulis serialu.

Co się stanie z Markiem z "M jak miłość" po odejściu Kacpra Kuszewskiego?

Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak miłość"! Ta wiadomość wstrząsnęła wszystkimi fanami serialu, gdy portal se.pl jako pierwszy podał, że aktor po 18-stu latach na planie żegna się z rolą Marka Mostowiaka. W specjalnym oświadczeniu na Facebooku Kuszewski wyjaśnił widzom powody swojej decyzji, pożegnał się też z częścią ekipy "M jak miłość".

Dlaczego serialowy Marek zniknie z "M jak miłość"? Aktor poczuł, że przyszła pora na zmiany. Z serialem jest związany od 2000 roku i doszedł do wniosku, że chce iść dalej, rozwijać się w innych projektach zawodowych.

"To była trudna decyzja i długo do niej dojrzewałem. (...) Nawet najpiękniejsze historie trzeba kiedyś zakończyć i ruszyć dalej, po nowe doświadczenia. Największa frajda w zawodzie aktora to wcielanie się w coraz to inne postacie, odkrywanie w sobie nowych barw i możliwości i dowiadywanie się w ten sposób czegoś nowego o życiu, o ludziach i o sobie samym. Mam nadzieję, że przede mną jeszcze wiele ciekawych ról i aktorskich wyzwań. I bardzo liczę na to, że będziecie Państwo nadal mi kibicować" - napisał na Facebooku.

Co będzie z Markiem w "M jak miłość"? Kiedy Mostowiak ostatni raz pojawi się w serialu i w jakich sposób scenarzyści pozbędą się tego bohatera? Na pewno Marek nie umrze. Wiadomo, że odcinkach "M jak miłość" emitowanych w listopadzie w TVP2 wyjedzie z Ewą za granicę. I już nie wróci. Ewa przyjedzie potem sama do Grabiny. A to może oznaczać koniec małżeństwa Mostowiaków...

 

Kacper Kuszewski nagrał już ostatnią scenę z serialową żoną. To będzie wzruszający moment dla Marka i Ewy w "M jak miłość", tuż przed opuszczeniem Grabiny. Aktor wręczył Dominice Kluźniak kwiaty i podziękował za lata wspólnej pracy.

- Pierwsze pożegnanie miało miejsce wczoraj. W kuchni Mostowiaków zagrałem moją ostatnią scenę z Dominiką Kluźniak, wspaniałą aktorką i cudowną osobą. Dominiko, dziękuję Ci z całego serca! Jestem wielkim szczęściarzem, że spotykam na mojej drodze takich ludzi jak ty. Lepszej serialowej żony nie mógłbym sobie wymarzyć - napisał na Facebooku.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze