M jak miłość

M jak miłość. Marcin Mroczek zagra Pawła Zduńskiego! Kolejna podmiana aktorów, gwiazdor chlapnął o dwa słowa za dużo

Afery z "M jak miłość" z zamianą braci Mroczek ciąg dalszy. Zaczęło się od tego, że widzowie serialu zauważyli, iż w scenach zawału Piotrka grał nie Marcin, tylko Rafał Mroczek. Co więcej, na ZDJĘCIACH z kolejnych odcinków fani nadal widzą podejrzaną zamianę aktorów. W końcu grający od zawsze męża Kingi (Katarzyna Cichopek) w "M jak miłość" Marcin Mroczek nie wytrzymał tych plotek i wyjaśnił jak naprawdę było. Tyle, że dodał o kilka słów za dużo i wydało się, że teraz to on będzie grał Pawła Zduńskiego! Sprawdź szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Marcin Mroczek w M jak miłość będzie grał Pawła Zduńskiego! Co z Piotrkiem?

W "M jak miłość" Piotrek Zduńskich przeszedł rozległy zawal. Już wiadomo, że wyjdzie z tego, ale jego droga do pełnego zdrowia będzie daleka. Sceny, w których Piotrek łapie się za serce i pada bez tchu, a zrozpaczona żona walczy o jego życie wywołały wiele emocji wśród widzów. Okazało się, że nie tylko dramat Zduńskich był tego przyczyną, ale i podmiana braci Mroczek w kluczowych scenach. Jak było naprawdę?

Piotrek z "M jak miłość" po kilku dniach czytania tysięcy komentarzy oburzonych fanów w końcu zabrał głos w tej sprawie. A na świadka wziął swoją serialową żonę, Kingę. I choć zaprzeczył zamianie z bratem w dramatycznych scenach zapowiedział, że coś takiego dopiero się wydarzy!

Ej, a co to było z tym, że wszyscy pomyśleli, że w szpitalu leżał twój brat? - zapytała Cichopek Marcina Mroczka na Instagramie. 

Właśnie! Słuchajcie, tu jest świadek całego tego zdarzenia. Powiedz wszystkim, że na łóżku po zawale to leżałem ja, a nie Rafał - Marcin Mroczek rozwiał podejrzenia. Ale nie zakończył na tym wypowiedzi i na jaw wyszło, że to on zagra Pawła. 

- Ale powiem wam: jest jednak jedna scena w przyszłych odcinkach, w której to ja grałem za Rafała! - zdradził serialowy Piotrek. 

Pozostaje śledzić uważnie kolejne odcinki "M jak miłość" w TVP2, aby zauważyć w której scenie Marcin Mroczek wciela się w rolę Pawła Zduńskiego. Może serialowy Piotrek tylko żartował? Zapowiada się na to, że afera z zamianą gwiazdorów tak prędko się nie skończy. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1738: Radek okrutnie okłamie Izę. Zrobi z jej dzieci kretynów i jeszcze mu za to podziękuje – ZDJĘCIA

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Najnowsze