M jak miłość

M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Wystosował specjalny apel - ZDJĘCIA

2023-07-04 10:44

Marcin Mroczek niespodziewanie pożegnał się z widzami na swoim profilu na Instagramie. Uwielbiany Piotrek z "M jak miłość" zapowiedział, że długo nie zagra i podziękował swoim kolegom i koleżankom, ale przede wszystkim fanom. Choć mąż Kingi (Katarzyna Cichopek) i brat bliźniak Pawła (Rafał Mroczek) występuje w uwielbianym serialu TVP2 od początku, to poza nim udziela się również w teatrze. I właśnie teraz rozstał się z rolą, która przyniosła mu wiele radości. Czy to będzie miało wpływ na życiu Piotrka w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Marcin Mroczek kończy sezon teatralny i teraz zostało mu już tylko "M jak miłość"

Marcin Mroczek ma za sobą pracowity sezon w "M jak miłość" i to dosłownie i w przenośni. Wszystko przez to, że Piotrek za bardzo rzucił się w wir pracy w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński), przez co jego organizm zaczął to boleśnie odczuwać. Zduńskiemu zaczęły zdarzać się omdlenia, dlatego bliscy wysłali go na wizytę do kardiologa, który dał mu jasno do zrozumienia, że jak natychmiast nie zmieni swojego stylu życia, to umrze! Wówczas Piotrek postanowił wziąć słowa lekarza do serca i zdecydował się nieco zwolnić, ale wtedy na jego drodze stanął Adam, który nie pozwolił mu wziąć urlopu. A gdy w końcu w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej go dostanie, to będzie już za późno, gdyż Piotrek dostanie zawału serca! Czy tak pożegna się z uwielbianym serialem TVP2, w którym gra od samego początku?!

Uwielbiany Piotrek z "M jak miłość" nagle pożegnał się z widzami i kolegami z pracy na swoim profilu na Instagramie. Oczywiście, nie z rolą w uwielbianym serialu TVP2 tylko sezonem teatralnym, który dla aktora powoli dobiega końca, z czego ogromnie ubolewa, gdyż był to dla niego wyjątkowy czas! I to przede wszystkim dzięki widzom, w kierunku których gwiazda "M jak miłość" wystosowała specjalne podziękowanie!

- Sezon teatralny dobiega końca. To był fantastyczny okres z nowymi wyzwaniami, projektami i ludźmi. Zagrałem przez pół roku około 80 spektakli w różnych zakątkach Polski i nie tylko. Dziękuję wszystkim, którzy przychodzą do teatru💚 Bo właśnie dla Was to robimy. Często nas za to doceniacie pisząc komentarze i recenzje, co jeszcze bardziej nas mobilizuje i daje ogrom satysfakcji🫶 Do zobaczenia po wakacjach. Ostatnie spektakle gramy z @teatrtuiteraz 8.07 Poznań I 9.07 Gdańsk. Reszta już od końca sierpnia na @adriaartpl. Udanych i bezpiecznych wakacji - napisał Marcin Mroczek pod zdjęciami z sezonu teatralnego.

Zatem wszystkich fanów "M jak miłość" uspokajamy! Marcin Mroczek pożegnał się jedynie z teatrem, gdzie czeka go wakacyjna przerwa, ale nie z uwielbianym serialem TVP2, gdzie wciąż będzie wcielał się w rolę Piotrka. Zdradzamy, że Zduński przeżyje zawał serca i wróci do domu, gdzie już będzie czekać na niego rodzina i przyjaciele, którzy wyprawią mu z tej okazji powitalną imprezę-niespodziankę! Ale nie wszystko będzie kolorowo, gdyż Zduńscy będą musieli zmierzyć się z nieoczekiwaną śmiercią Wojtka Marszałka (śp. Emilian Kamiński), a po ataku serca Piotrek będzie musiał wypoczywać, przez co to Kinga wróci do "Naszego Zielonego Sadu" i stanie się głównym żywicielem rodziny! Dlatego fani "M jak miłość" mogą spać spokojnie, gdyż Piotrek regularnie pojawia się na planie serialu, gdzie wakacyjna przerwa będzie go czekać dopiero w sierpniu!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze

Materiał sponsorowany