M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Kinga po zawale Piotrka wróci do pracy w bistro. Zacznie być krucho z kasą, a Franki już nie będzie na posterunku - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie musiała wrócić do pracy w bistro. Piotrek (Marcin Mroczek) przeżyje rozległy zawał, a lekarze długo będą walczyli o jego życie w szpitalu. Zduński wyjdzie z tego, ale nie będzie mógł na powrót rzucić się w wir pracy, co doprowadziło go do takiego stanu. Tak więc status materialny rodziny znacznie się obniży. Katarzyna Cichopek pokazała ZDJĘCIA z planu "M jak miłość", gdzie aktualnie kręconego są sceny z nowego sezonu. Kinga znów pracuje w bistro, ale nie widać zawsze wszechobecnej tam Franki (Dominika Kachlik) - zobacz to w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Kinga będzie musiała zarobić na rodzinę. Franka już nie pomoże jej w bistro?

W "M jak miłość" po wakacjach Zduńskich spotkają wielkie tragedie. Piotrek dostanie zawału i ledwo ujdzie z życiem, a Kinga dostanie wiadomość o śmierci Marszalka (ś.p. Emilian Kamiński). Poleją się gorzkie łzy żalu i dopadnie ich nowa, smutna rzeczywistość. Grająca Kingę Cichopek właśnie kręci nowe sceny w bistro, więc możemy założyć, że znów będzie musiała "zakasać rękawy"! Gdzie w tym czasie będzie Franka?

Żona Pawła (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" nie pojawia się w ważnych dla Zduńskich miejscach na planie serialu. Nie ma jej na imprezie rodziny i przyjaciół w ogrodzie na Deszczowej po wyjściu Piotrka ze szpitala. Franki nie widać za bardzo także podczas kręcenia scen w bistro - obok Kingi w kuchni stoi osoba, która mogłaby być Franką, ale to nie jest ona. Być może podczas nieobecności Kachlik na planie ktoś markuje jej postać, aby dobrze ustawić światło, kamerę, itp. A przecież to właśnie żona Pawła została menadżerką "Naszego zielonego sadu"! Dlaczego nie pomaga Kindze w nowym sezonie?

Prawdopodobnie Kachlik ma teraz mniej czasu na pracę na planie "M jak miłość". Gwiazda zaczęła karierę w Hollywood, próbuje więc godzić napięty grafik w Polsce i w USA. Czy to oznacza, że Franka odda bistro właścicielce i odleci w świat?

Pewne jest, że nadciągają trudne czasy u Zduńskich w "M jak miłość". Choroba Piotrka, śmierć Marszałka i samotność Pawła - tak wystartują w nowy sezon. Ale pewnie, jak zawsze dotąd będą się wspierać i wyjdą z tego wszystkiego obronną ręką. 

Nie przegap: M jak miłość. Paweł i Magda wrócą do siebie? Wszystko możliwe po aresztowaniu Andrzeja i wyjeździe Franki

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zamiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą nie będzie już taki sam!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze