M jak miłość. Łukasz wykorzysta Anetę, żeby poderwać stażystkę. Kasia będzie chciała uwieść Olka

i

Autor: TVP M jak miłość. Łukasz wykorzysta Anetę, żeby poderwać stażystkę. Kasia będzie chciała uwieść Olka

M jak miłość. Łukasz wykorzysta Anetę, żeby poderwać stażystkę. Kasia będzie chciała uwieść Olka

2020-09-29 14:14

W najbliższych odcinkach "M jak miłość" na małżeństwo Chodakowskich czeka prawdziwa lawina emocji. Kiedy Iwona (Hanna Śleszczyńska) podpuści córkę, aby ta wzbudziła w mężu zazdrość, Aneta zacznie podrywać innych mężczyzn. Na jej liście znajdzie się także Łukasz (Jakub Józefowicz). Lekarz zdecydowanie będzie chciał zagrać w grę, którą prowadzi Aneta. Zobaczy w tym swój cel. Spodoba mu się stażystka Kasia (Paulina Lasota), która wyraźnie zainteresuje się Olkiem (Maurycy Popiel). Dlatego w głowie Łukasza zrodzi się plan, jak zdobyć dziewczynę.

W najbliższych odcinkach "M jak miłość" zobaczymy jak Aneta stara się zagrać na emocjach Olka. Wszystko za sprawą młodej i atrakcyjnej stażystki Kasi, która zdecydowanie zainteresuje się lekarzem. Olek zrobi na niej duże wrażenie swoją wiedzą i doświadczeniem. To nie umknie uwadze Anety. W "M jak miłość" Chodakowska zabawi się w adoratorkę mężczyzn. O ile Leszek (Sławek Uniatowski), nie będzie chciał grać Olkowi na nerwach, tak Łukasz zdecydowanie wykorzysta grę Anety do swoich celów.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1531: Przerażające odkrycie Barbary o Natalce. Nie pozna własnej wnuczki

Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Łukaszowi spodoba się stażystka Kasia. Stwierdzi zatem, że dobrze będzie pozornie flirtować z Anetą, żeby odwrócić uwagę Olka od swojej sympatii.

- Pojawienie się młodej stażystki wpatrzonej w starszego lekarza na pewno gdzieś mu schlebia i Olek chętnie spędza czas w jej towarzystwie - zdradza Maurycy Popiel w "Kulisach M jak miłość".

Łukasz będzie chciał wykorzystać zainteresowanie Anety, do zdobycia dziewczyny.

Przeczytaj: M jak miłość. Aneta będzie w ciąży? Dowie się o chorobie matki i tak zmusi Iwonę do leczenia - WIDEO

W najbliższych odcinkach "M jak miłość" dojdzie do wielu zwrotów akcji w małżeństwie Chodakowskich i szpitalu, gdzie oboje pracują.

- Kasia jest zafascynowana Olkiem. Sama chciałaby być takim lekarzem jak Olek, czyli takim prawie cudotwórcą! - mówi o swojej bohaterce z "M jak miłość" Lasota.

Jak skończy się cały czworokąt miłosny w "M jak miłość"? Czy szykuje się kryzys w małżeństwie Anety i Olka? Dowiemy się już wkrótce!

Najnowsze