M jak miłość. Aneta będzie w ciąży? Dowie się o chorobie matki i tak zmusi Iwonę do leczenia - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Aneta będzie w ciąży? Dowie się o chorobie matki i tak zmusi Iwonę do leczenia - WIDEO

M jak miłość. Aneta będzie w ciąży? Dowie się o chorobie matki i tak zmusi Iwonę do leczenia - WIDEO

2020-09-29 11:20

W najbliższych odcinkach "M jak miłość" Anetę (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel) czekają niemałe zawirowania. Odkąd w ich życie wkroczyła Iwona (Hanna Śleszyńska), nie mają spokoju. Tym bardziej, że teściowa wyznała zięciowi, że jest nieuleczalnie chora. Wkrótce dowie się o tym również Aneta, która nie pogodzi się z pomysłem Iwony o nieleczeniu choroby. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" relacja małżeństwa oziębnie. Dlatego zaczną wzajemnie budzić u siebie zazdrość. Czy Aneta posunie się jednak o krok dalej i będzie chciała udowodnić, że jest w ciąży? Czy faktycznie się tak stanie, czy to kolejna gra?

W zwiastunie "M jak miłość" na nadchodzące odcinki, zdecydowanie widać, jak bardzo Iwona namiesza w życiu Chodakowskich. To właśnie za jej radą, Aneta zdecydowała się podgrzać atmosferę związku i wzbudzić w Olku zazdrość. Cały czas będzie adorowała Leszka (Sławek Uniatowski) i Łukasza (Jakub Józefowicz). Mało tego, o ile Leszek nie podchwyci gry, tak Łukasz, w najbliższych odcinkach "M jak miłość", również będzie chciał wykorzystać Anetę do swoich celów.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1531: Przerażające odkrycie Barbary o Natalce. Nie pozna własnej wnuczki

M jak miłość. Aneta będzie w ciąży? Dowie się o chorobie matki i tak zmusi Iwonę do leczenia

W "M jak miłość" Aneta w końcu dowie się, że jej matka jest nieuleczalnie chora. Chociaż nadal będzie wzbudzała zamęt, prawda będzie taka, że umiera. Kobieta ma glejaka, którego nie chce leczyć. Aneta nie pogodzi się z tą myślą. Pomimo pretensji do matki o przeszłość, nie będzie chciała jej stracić na zawsze. W najbliższych odcinkach "M jak miłość" będzie przekonywać matkę, że musi zacząć się leczyć. Do jakich kroków się posunie, żeby przekonać ją do terapii?

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Magda wyląduje w szpitalu. Budzyński nie będzie o niczym wiedział, a Anka zatriumfuje

Ilona Janyst w zwiastunie "M jak miłość" przyznaje, że Aneta wpadnie na pomysł z ciążą. Jak dodaje, już raz patent z dzieckiem się przydał. Kiedy Olek przebywał w więzieniu, dzięki kłamstwu o stanie błogosławionym, mogła się z nim zobaczyć. Tym razem sfałszuje test ciążowy i nie będzie chciała nabrać Olka, a swoją matkę! Aneta zostawi test z pozytywnym wynikiem w widocznym miejscu w łazience, żeby znalazła go matka. Czy tym, że Iwona ma być babcią, przekona kobietę do leczenia? Dowiemy się w najbliższych odcinkach "M jak miłość".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze