M jak miłość, odcinek 1529: Romans Anety z Leszkiem Krajewskim?! Olek zobaczy ją ze swoim pacjentem

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1529: Romans Anety z Leszkiem Krajewskim?! Olek zobaczy ją ze swoim pacjentem

M jak miłość, odcinek 1529: Romans Anety z Leszkiem Krajewskim?! Olek zobaczy ją ze swoim pacjentem

2020-09-29 8:24

W 1529 odcinku "M jak miłość" W 1529 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) będzie bardzo zazdrosna o Olka (Maurycy Popiel). Wszystko za sprawą młodej stażystki Kasi (Paulina Lasota), która wyraźnie zainteresuje się Chodakowskim. Aneta nie będzie mogła znieść myśli, że ktoś podrywa jej męża, więc zacznie robić mu wyrzuty. W1529 odcinku "M jak miłość" do akcji wkroczy Iwona (Hanna Śleszyńska), która może się pochwalić doświadczeniem z mężczyznami. Doradzi córce, że musi wzbudzić zazdrość w Olku. Czy Aneta nie posunie się za daleko i nawiąże romans z Leszkiem Krajewskim (Sławek Uniatowski)?

"M jak miłość", odcinek 1529, we wtorek 29.09.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1529 odcinku "M jak miłość" Aneta będzie bardzo zazdrosna o młodą stażystkę, która wyraźnie zainteresowała się Olkiem. Po dramatycznym procesie Chodakowskiego, w poprzednich odcinkach "M jak miłość", wydawałoby się, że małżeństwo Anety i Olka nie powinno już przechodzić większych problemów. Jak się okaże w 1529 odcinku "M jak miłość" młoda stażystka może mocno namieszać w ich relacji. Aneta zacznie zastanawiać się jak wzbudzić zainteresowanie męża. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1529: Aneta nie zniesie prawdy o swojej matce! Nie wybaczy Iwonie, że ją zostawiła

M jak miłość, odcinek 1526 ZWIASTUN: Teść Mateusza okradnie Mostowiaków?! Dowiedzą się kim przed ślubem była jego żona

W 1529 odcinku "M jak miłość" Olek będzie zdziwiony. Pójdzie do sali za żoną. Obieca pacjentowi, że jutro objaśni mu szczegóły operacji.

- To co pani doktor? Możemy już iść? - powie Olek do Anety

- Poczekaj na mnie na parkingu - nie da za wygraną kobieta, po czym ostentacyjnie zacznie martwić się, czy Leszek nie ma gorączki. 

Olek nie będzie wiedział jak się zachować. Wszystko jednak wskazuje na to, że plan Iwony w 1529 odcinku "M jak miłość" zadziała, bo Olek faktycznie będzie coraz bardziej zazdrosny.

Przeczytaj: M jak miłość. Rafał Mroczek nie chce romansu Pawła i Kingi! Znienawidzą go za to

W 1529 odcinku "M jak miłość" Aneta zacznie wytykać mężowi, że nigdy tak naprawdę o nią nie zabiegał. Do akcji wkroczy matka Anety, która bardzo chętnie podzieli się z córką swym doświadczeniem z mężczyznami. Tym bardziej, że sama miała czterech mężów. W 1529 odcinku "M jak miłość" poradzi Anecie, że musi wzbudzić zazdrość w Olku. Aneta posłucha się matki i zacznie flirtować z leżącym w szpitalu Leszkiem. Powie mężowi, że z pacjenta jest niezłe ciacho, po czym wyjdzie i uda się prosto do sali Leszka. 

M jak miłość odc. 1529. Aneta (Ilona Janyst), Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1529. Aneta (Ilona Janyst), Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)
M jak miłość odc. 1529. Aneta (Ilona Janyst), Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1529. Aneta (Ilona Janyst), Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze