"M jak miłość". Łukasz i Zuza znowu razem. Syn Marty daje Zuzie drugą szansę

2013-07-28 20:39 Ag

Łukasz (Adrian Żuchewicz) z "M jak miłość" nie wyciągnął żadnych wniosków z pełnego kłamstw związku z Zuzą (Adrianna Chlebicka) i nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2013 daje ukochanej jeszcze jedną szansę. W nowym sezonie serialu naiwny syn Marty (Dominika Ostałowska) wraca do złodziejki Zuzy, która jest z nim tylko po to, by zrobić karierę w prawniczym światku.

W ostatnim sezonie "M jak miłość" wydawało się, że Łukasz przejrzał na oczy. Zakochany po uszy w Zuzie w końcu zaczął zauważać, że dziewczyna gra na dwa fronty. Student medycyny zorientował się, że Zuza za jego plecami spotyka się z innym facetem, ale nie poznał jeszcze prawdy o kradzieży pieniędzy Wandy Budzyńskiej (Maria Rybarczyk).

>>> M jak miłość po wakacjach 2013. Strzelanina u Budzyńskich! Do kogo strzela Marta? - zdjęcia

Nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach 2013 przynosi kolejne intrygi Zuzy, która za wszelką cenę chce odzyskać Łukasza. Zdaje sobie sprawę, że bez niego nie ma szans na pracę w kancelarii Budzyńskiego, co oczywiście wiąże się z ułatwionym startem w wyścigu o posadę prawnika po skończeniu studiów.

W 1001 odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 w poniedziałek, 16.10.2013) Zuza prosi byłego chłopaka o spotkanie i wybaczenie. Łukasz, który nadal kocha Zuzę decyduje się dać jej jeszcze jedną szansę.

>>> "M jak miłość". Małgosia wywozi Wojtusia do Ameryki. Wojna Małgosi i Tomka o syna

- Będą chodzić na randki i na obiady do rodziców - wielka miłość. Niewykluczone, że kiedyś stworzą szczęśliwy związek oparty na odwzajemnionej miłości - zdradził Adrian Żuchewicz i zastrzegł, że zupełnie nie rozumie postępowania swojego serialowego bohatera, bo on jest zupełnie inny.

- Łukasz jest maminsynkiem, któremu drobne sprawy przysłaniają ważniejsze. Chciałbym, żeby wydoroślał, posiadł mądrość życiową, dokonywał trafnych wyborów, ale nie sugeruję niczego twórcom serialu - powiedział aktor.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!

{% load polls_tags %}{% get_poll 7395 request.path %}

Najnowsze