M jak miłość. Lilka wyjawia całą prawdę o powrocie Mateusza. Zakazali jej pokazywać się z Mostowiakiem!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Lilka wyjawia całą prawdę o powrocie Mateusza. Zakazali jej pokazywać się z Mostowiakiem!

M jak miłość. Lilka wyjawia całą prawdę o powrocie Mateusza. Zakazali jej pokazywać się z Mostowiakiem!

2022-06-27 9:10

Lilka (Monika Mielnicka) wróciła do "M jak miłość" i tak samo zrobi to Mateusz (Krystian Domagała). To pewne, że w nowych odcinkach po przerwie wakacyjnej skłócone małżeństwo znów na siebie trafi, a Mostowiak zagości w Grabinie, gdzie z utęsknieniem czeka na niego Barbara (Teresa Lipowska). Teraz Monika Mielnicka zdradza szczegóły powrotu Mateusza, którego jej bohaterka zdradziła z bogatym kochankiem Ethanem (Paweł Roman). Produkcja "M jak miłość" zakazała jej mówić o szczegółach pojawienia się Mostowiaka po długiej przerwie. Co chce ukryć?

Produkcja "M jak miłość" ukrywa powrót Mateusza Mostowiaka! Krystian Domagała już na planie, ale nie mogą tego pokazywać 

Lilka wróciła do "M jak miłość" jeszcze w poprzednim sezonie "M jak miłość", a w Grabinie przywitała ją zszokowana Marysia (Małgorzata Pieńkowska). Dziewczyna wstydziła się pokazać w rodzinnej miejscowości, ale w końcu zawitała w domu rodzinnym i wypłakała się Banachowej (Dorota Chotecka-Pazura), jednocześnie przerywając ważną chwilę w życiu matki i Staszka (Sławomir Holland). Lilka powróciła i wiadomo już, że skrywa wiele sekretów w związku z pobytem za granicą i relacją z Ethanem. Bogaty kochanek miał zapewnić bajeczne życie, a zafundował traumę.

Mateusz pojawi się w "M jak miłość" dopiero po wakacjach 2022, a jego powrót na pewno uraduje Barbarę, która właściwie jako jedyna utrzymywała jako taki kontakt z wnukiem i to właśnie jej podawał informacje o tym, gdzie jest i co robi. W jednym z ostatnich odcinków "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną wysłał do babci wiadomość, którą odczytała Basia (Karina Woźniak) i to ona zauważyła , że Mateusz trzyma na telefonie zdjęcie żony, chociaż ta go zdradziła i porzuciła. 

Przeczytaj: M jak miłość. Brutalny kochanek Lilki pobił ją i uwięził w domu w Australii! Uciekła od Ethana, ale w nowym sezonie sadysta po nią przyjedzie?

To dało dowód na to, że młody Mostowiak nie zapomniał o Lilce, a niedługo w "M jak miłość" będzie okazja do spotkania. Fani Moniki Mielnickiej są bardzo ciekawi jej powrotu do serialu i zadają aktorce sporo pytań do tej pory. - Czy Krystian będzie jeszcze grał w M jak miłość? - pyta jedna z obserwatorek Moniki Mielnickiej. - Tak, już spotkałam do na planie :D ale mało publikuję, co aktualnie kręcimy, bo nie bardzo mogę :/ To, że czegoś nie pokazuję, to nie oznacza, że tego nie ma. Wybieram treści, które chcę pokazać i mogę, ale wiele dzieje się poza tym - odpowiedziała młoda aktorka. 

Zobacz też: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia. Co to oznacza dla Piotrka Zduńskiego? - ZDJĘCIA

Jak się okazuje, Monika Mielnicka nie może za wiele zdradzać w związku z powrotem serialowego męża. Widać, że produkcja próbuje utrzymać w tajemnicy losy Mostowiaka i nie zdradzać za wiele. Dlatego też, aktorka dostała zakaz publikacji wielu materiałów z planu. Pewnym jest jednak, że w Grabinie zrobi się niemałe zamieszanie, a Mateusz na pewno od razu nie wybaczy żonie. Lilka będzie miała też sporo sekretów, bo w zeszłym sezonie "M jak miłość" nie zdążyła wyjawić matce czy komukolwiek innemu tego, co naprawdę zaszło miedzy nią a kochankiem. 

M jak miłość. Lilka wróci do Grabiny, żeby odzyskać Mateusza! Sprowadzi kłopoty na Mostowiaków
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze