M jak miłość. Lilka wyjawia całą prawdę o powrocie Mateusza. Zakazali jej pokazywać się z Mostowiakiem!

2022-06-27 9:10

Lilka (Monika Mielnicka) wróciła do "M jak miłość" i tak samo zrobi to Mateusz (Krystian Domagała). To pewne, że w nowych odcinkach po przerwie wakacyjnej skłócone małżeństwo znów na siebie trafi, a Mostowiak zagości w Grabinie, gdzie z utęsknieniem czeka na niego Barbara (Teresa Lipowska). Teraz Monika Mielnicka zdradza szczegóły powrotu Mateusza, którego jej bohaterka zdradziła z bogatym kochankiem Ethanem (Paweł Roman). Produkcja "M jak miłość" zakazała jej mówić o szczegółach pojawienia się Mostowiaka po długiej przerwie. Co chce ukryć?

M jak miłość. Lilka wyjawia całą prawdę o powrocie Mateusza. Zakazali jej pokazywać się z Mostowiakiem!

i

Autor: MTL Maxfilm/ Materiały prasowe M jak miłość. Lilka wyjawia całą prawdę o powrocie Mateusza. Zakazali jej pokazywać się z Mostowiakiem!

Produkcja "M jak miłość" ukrywa powrót Mateusza Mostowiaka! Krystian Domagała już na planie, ale nie mogą tego pokazywać 

Lilka wróciła do "M jak miłość" jeszcze w poprzednim sezonie "M jak miłość", a w Grabinie przywitała ją zszokowana Marysia (Małgorzata Pieńkowska). Dziewczyna wstydziła się pokazać w rodzinnej miejscowości, ale w końcu zawitała w domu rodzinnym i wypłakała się Banachowej (Dorota Chotecka-Pazura), jednocześnie przerywając ważną chwilę w życiu matki i Staszka (Sławomir Holland). Lilka powróciła i wiadomo już, że skrywa wiele sekretów w związku z pobytem za granicą i relacją z Ethanem. Bogaty kochanek miał zapewnić bajeczne życie, a zafundował traumę.

Mateusz pojawi się w "M jak miłość" dopiero po wakacjach 2022, a jego powrót na pewno uraduje Barbarę, która właściwie jako jedyna utrzymywała jako taki kontakt z wnukiem i to właśnie jej podawał informacje o tym, gdzie jest i co robi. W jednym z ostatnich odcinków "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną wysłał do babci wiadomość, którą odczytała Basia (Karina Woźniak) i to ona zauważyła , że Mateusz trzyma na telefonie zdjęcie żony, chociaż ta go zdradziła i porzuciła. 

Przeczytaj: M jak miłość. Brutalny kochanek Lilki pobił ją i uwięził w domu w Australii! Uciekła od Ethana, ale w nowym sezonie sadysta po nią przyjedzie?

To dało dowód na to, że młody Mostowiak nie zapomniał o Lilce, a niedługo w "M jak miłość" będzie okazja do spotkania. Fani Moniki Mielnickiej są bardzo ciekawi jej powrotu do serialu i zadają aktorce sporo pytań do tej pory. - Czy Krystian będzie jeszcze grał w M jak miłość? - pyta jedna z obserwatorek Moniki Mielnickiej. - Tak, już spotkałam do na planie :D ale mało publikuję, co aktualnie kręcimy, bo nie bardzo mogę :/ To, że czegoś nie pokazuję, to nie oznacza, że tego nie ma. Wybieram treści, które chcę pokazać i mogę, ale wiele dzieje się poza tym - odpowiedziała młoda aktorka. 

Zobacz też: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia. Co to oznacza dla Piotrka Zduńskiego? - ZDJĘCIA

Jak się okazuje, Monika Mielnicka nie może za wiele zdradzać w związku z powrotem serialowego męża. Widać, że produkcja próbuje utrzymać w tajemnicy losy Mostowiaka i nie zdradzać za wiele. Dlatego też, aktorka dostała zakaz publikacji wielu materiałów z planu. Pewnym jest jednak, że w Grabinie zrobi się niemałe zamieszanie, a Mateusz na pewno od razu nie wybaczy żonie. Lilka będzie miała też sporo sekretów, bo w zeszłym sezonie "M jak miłość" nie zdążyła wyjawić matce czy komukolwiek innemu tego, co naprawdę zaszło miedzy nią a kochankiem. 

M jak miłość. Lidka wróci do Grabiny, żeby odzyskać Mateusza! Sprowadzi kłopoty na Mostowiaków