M jak miłość. Leszek zniszczy Joasię wykorzystując nową kochankę. Pokaże jej co straciła

i

Autor: Instagram M jak miłość. Leszek zniszczy Joasię wykorzystując nową kochankę. Pokaże jej co straciła

M jak miłość. Leszek zniszczy Joasię wykorzystując nową kochankę. Pokaże jej co straciła

2021-06-22 13:48

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) pożałuje, że w minionym sezonie "M jak miłość" wróciła do Polski. Leszek (Sławek Uniatowski) będzie miał dla niej koszmarną niespodziankę. Zapowiadało się, że Krajewski w ogóle nie wróci do "M jak miłość", a jednak nastąpi nie lada niespodzianka. Szkoda tylko, że mało szczęśliwa dla Joasi, która będzie musiała znieść nową kochankę Leszka. Udowodni jej, co straciła kręcą się wokół niego i Michała (Paweł Deląg) jednocześnie?

Leszek wróci do "M jak miłość" z nową kochanką i nie odpuści Joasi 

Leszek nie popuści Joasi w nowym sezonie "M jak miłość". Zbyt długo starał się o względy Chodakowskiej. Ona okręciła sobie jego i Michała wokół palca i nie wiedziała, do którego tak naprawdę coś czuje. Krajewski udał się w karkołomną wyprawę w Himalaje i właśnie tam zdarzył się potworny wypadek, po którym mężczyzna wylądował w szpitalu.

Michał w poprzednich odcinkach "M jak miłość" zataił przed Joasią prawdę o Leszku, ale sprawiedliwość go dopadła. Oszukana Chodakowska odwiedziła w końcu Krajewskiego w szpitalu, ale miała już taki mętlik w głowie, że postanowiła wyjechać i zdystansować się od obu panów. Zostawiła Leszka i Michała i wyjechała do Francji. Mocno się pomyliła, jeśli uważała, że obaj będą wyczekiwać jej powrotu. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Przerażające odkrycie Budzyńskiego o córce. Wypadek Ani to będzie dopiero początek

M jak miłość po wakacjach 2021. Tak wygląda Nasz Zielony Sad, nowe bistro Kingi po zmianach. Duch Dziadka Lucjana obecny w każdym kącie

Niedawno w "M jak miłość" Joasia wróciła do kraju, ale mocno się zdziwiła, bo usłyszała od Michała, że ten chce zacząć żyć po swojemu i nie ma zamiaru uganiać się na Joasią. Od Leszka kobieta dostała za to nagranie wideo i informację, że znalazł nową miłość i nie myśli już o Chodakowskiej. Jak się okaże w "M jak miłość" po wakacjach 2021, Leszek wróci z nową kochanką i z pewnością nie ukryje satysfakcji z tego, że kiedyś to on uganiał się za Joasią, a teraz ona może nie wyjść z szoku, kiedy zobaczy u jego boku inną kobietę. 

Przeczytaj: Marysia z M jak miłość odmłodziła się w szybki sposób. Trudno rozpoznać 56-letnią Małgorzatę Pieńkowską w nowej fryzurze - ZDJĘCIA

Wiadomo już, że następczynią Joasi w "M jak miłość" będzie Dominika Kryszczyńska, absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej. Wcieli się w rolę kochanki Leszka, która na pewno zadziała na nerwy Chodakowskiej. Ona i Leszek pojawią się niebawem w "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie i nieźle namieszają. Przyzwyczajona do atencji Joasia, będzie musiała patrzeć, co straciła. Na pewno wyniknie z tego jedno wielkie zamieszanie. Leszek natomiast nie zapomni, że Chodakowska zostawiła go w trudnym momencie i wyjechała, a on tyle się o nią starał. 

Najnowsze