M jak miłość. Leszek zakpi z Joasi i nowej narzeczonej Luizy! Obróci je obie, a one rzucą się sobie do gardeł - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Leszek zakpi z Joasi i nowej narzeczonej Luizy! Obróci je obie, a one rzucą się sobie do gardeł - WIDEO

M jak miłość. Leszek zakpi z Joasi i nowej narzeczonej Luizy! Obróci je obie, a one rzucą się sobie do gardeł - WIDEO

2021-10-27 14:33

Leszek (Sławek Uniatowski) wróci do "M jak miłość" z przytupem. Niby pokaże się u boku gorącej Miss Fitness Luizy (Dominika Kryszczyńska), ale nawet nie będzie udawał, że nadal myśli o Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Wkrótce w "M jak miłość" zabawi się kosztem ich obu! Osobiście przedstawi Chodakowską obecnej partnerce, a one wkrótce po tym, rzucą się sobie do gardeł! Chyba nie myśli, że zostaną przyjaciółkami? Leszek zacznie się mocno gubić w swoich działaniach. Niby oświadczy się Luizie, po czym pokaże co czuje do Joasi. Od niego zacznie się wojna, w której najwięcej może stracić on sam.

Leszek wróci do "M jak miłość" i uwiedzie obie kobiety. Joasia i Luiza rozpoczną wojnę!

Wkrótce w "M jak miłość" dojdzie do spotkania Joasi i Leszka. Chodakowska zdała sobie sprawę, że to Krajewski jest jej miłością. On nie wróci jednak do "M jak miłość" sam. Już niebawem będzie brylował u boku gwiazdy mediów społecznościowych i pięknej Miss Fitness  - Luizy. Dojdzie nawet do zaręczyn, o czym kobieta poinformuje swoich fanów- I stało się! Kochani, niespodzianka! Dostałam to dziś wieczorem po premierze!... Powiedział - TAK!!! Ale jestem szczęśliwa. Jutro napiszę więcej, czekam na was - zacznie chwalić się Luiza w kolejnych odcinkach "M jak miłość", co później zobaczy w sieci Luiza.  

Joasia w "M jak miłość" nie będzie musiała zbyt długo czekać, by osobiście poznać rywalkę. - Może nas przedstawisz? - zapyta partnerka Leszka, kiedy wpadną na Joasię. - Oczywiście, to jest moja... znajoma - powie Krajewski, a Chodakowska tylko pokiwa głową. 

Zobacz jak Leszek będzie zabawiał się z Joasią i Luizą w "M jak miłość">>>

Luiza i Joasia w "M jak miłość" zrobią dobrą minę do złej gry. To Leszek znajdzie się w centrum zainteresowania. Najpierw rozkochał w sobie Miss Fitness, da jej pierścionek, a potem stwierdzi, że może jednak wolałby być z Joasią. Sam już się pogubi i zacznie ranić je obie.

- Leszek zakochał się w Joasi, bo ona była dziewczyną z sąsiedztwa. Luiza jest jej absolutnym przeciwieństwem. Żyje w blasku fleszy, pozuje na ściankach... Leszkowi to nie do końca pasuje. Tęskni za tym przyziemnym życiem. Tego życia mu bardzo brakuje... Luiza jest lekarstwem dla Leszka. Bardzo potrzebował związku, ciepła... - wyjaśnił Sławek Uniatowski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1610: Magda umiera? Budzyński w szpitalu dokona przerażającego odkrycia - ZDJĘCIA

Co więcej, aktor w kulisach "M jak miłość" dodaje też, że jego bohater doskonale zdaje sobie sprawę, że krzywdzi kobiety. - Nagle wszystko się zmienia. Leszek jest bogaty w doświadczenia z kobietami, które są bardzo zdesperowane... Spodziewa się tego, że Luiza będzie taką właśnie kobietą. Zdaje sobie sprawę, że krzywdzi Luizę, ale wie, że to Joasia jest jego największą miłością, której nie chce stracić i zrobi wszystko, żeby z nią być i do niej wrócić... - ujawnił Uniatowski.  

Jak już wiadomo, Leszek wróci do Joasi, ale Miss Fitness mu tego nie daruje. Między nią a Chodakowską powstanie ostra wojna, która może się skończyć bardzo źle dla całej trójki. 

- Luiza, jak każda kobieta, ma prawo czuć się zraniona - tłumaczy Kryszczyńska. - To jest mężczyzna, z którym planujemy przyszłość i my myślimy, że spędzimy z tym mężczyzną resztę życia! Kiedy taka wizja nagle zostaje zburzona, to jest straszny cios dla kobiety i przez to potrafi nawet zachowywać się irracjonalnie.... - dodaje.

M jak miłość. Kochanka Leszka zamieni życie Joasi w piekło! Dla niej Krajewski zerwie zaręczyny z Miss Fitness Luizą
Najnowsze