M jak miłość. Kochanka Leszka zamieni życie Joasi w piekło! Przekupi Chodakowską i naśle na nią paparazzi – WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kochanka Leszka zamieni życie Joasi w piekło! Przekupi Chodakowską i naśle na nią paparazzi – WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Kochanka Leszka zamieni życie Joasi w piekło! Przekupi Chodakowską i naśle na nią paparazzi – WIDEO, ZDJĘCIA

Nowa zła kobieta w "M jak miłość"! Nowa kochanka Leszka (Sławek Uniatowski) to przepiękna, nowoczesna dziewczyna (Dominika Kryszczyńska), przekonana o tym, że świat należy do niej. Elementem tego świata stał się jakiś czas temu Krajewski, który jest nie tylko przystojny, ale też bajecznie bogaty. Leszek wyjechał z Miss Fitness w finale 21 sezonu "M jak miłość" wyleczyć się z nieszczęśliwej miłości do Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Już w 1611 odcinku serialu zobaczymy go z piękną narzeczoną, ale spotkanie z Chodakowską odmieni życie całej trójki. Zagrożona przez dawną miłość Leszka Luiza w odwecie zacznie robić Joasi straszne rzeczy! Przekupstwo i nalot paparazzi to dopiero początek... - zobacz koniecznie WIDEO i GALERIĘ ZDJĘĆ!

Joasia w "M jak miłość" znów nękana przez kochankę Leszka! Czy wydostanie się z tego piekła? - zobacz w GALERII ZDJĘĆ! 

Joasia w "M jak miłość" przeżyje atak psychopatycznej kochanki Leszka po raz drugi w historii serialu. Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Luiza okaże się podobną do Niny psycholką, która w dodatku ma zupełnie inne atuty. Nina była nieleczoną na depresję kobietą, którą załamała strata Leszka i ich dziecka. Z kolei Luiza to odważna, Miss Fitness, której świat leży u stóp, a na pewno media społecznościowe.

Ale na miłość Leszka do Joasi, którą Luiza zobaczy w 1611 odcinku "M jak miłość, zareaguje identycznie jak depresyjna Nina - zacznie Chodakowskiej niszczyć życie! Jak do tego dojdzie?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1611: Michał przed odejściem obroni Izę przed Bosackim. Nie przewidzi, że szantażysta przejmie jego wydawnictwo

- Luiza jest takim odpowiednikiem kobiety XXI wieku - mówi grająca nową kochankę Leszka Dominika Kryszczyńska w "Kulisach M jak miłość". - Realizuje się, spełnia zawodowo, jest tez kobietą, która zakochała się i chce być kochaną po prostu. Luiza marzy o miłości i wreszcie tę miłość spotkała! Leszek jest przystojnym mężczyzną, potraktowała go jak nowe, cudowne otwarcie w swoim życiu. Jest szczęśliwa, coś musiało ich ważnego połączyć. Przynajmniej ze strony Luizy to je mocne uczucie - dodaje gwiazda. 

Już pierwsze spotkanie całej trójki w 1611 odcinku "M jak miłość" ujawni, co tak naprawdę Leszek czuje do Joasi. Zwykle pewny siebie Krajewski dosłownie zaniemówi na widok Chodakowskiej i nie będzie umiał jej sensownie przedstawić swojej aktualnej narzeczonej. A potem sprawy potoczą się lawinowo - Leszek zerwie zaręczyny z Luizą i wróci do swojej jedynej ukochanej! Niestety, odpowiedź Luizy będzie straszna...

- Leszek zakochał się w Joasi bo ona była dziewczyną z sąsiedztwa - tłumaczy Sławek Uniatowski w "Kulisach M jak miłość". - Luiza jest absolutnym przeciwieństwem! Żyje w blasku fleszy, pozuje na ściankach... Leszkowi to nie do końca pasuje - zdradza Uniatowski w "Kulisach M jak miłość". - Leszek tęskni za przyziemnym życiem  i tego życia mu bardzo brakuje. Luiza jest lekarstwem dla Leszka, bardzo potrzebował związku, ciepła - wyznaje szczerze Uniatowski. 

- I nagle wszystko się zmienia - zdradza Uniatowski w "Kulisach M jak miłość", kiedy na ekranie widzimy fragment z nowego odcinka serialu, w którym Leszek tłumaczy się Luizie: - Przykro mi, że dowiedziałaś się w ten sposób...

- Luiza, jak każda kobieta, ma prawo czuć się zraniona - tłumaczy Kryszczyńska. - To jest mężczyzna, z którym planujemy przyszłość i my myślimy, że spędzimy z tym mężczyzną resztę życia! Kiedy taka wizja nagle zostaje zburzona, to jest straszny cios dla kobiety i przez to potrafi nawet zachowywać się irracjonalnie.... - ujawnia grająca Luizę aktorka w "Kulisach M jak miłość".   

- Kartą, gotówką? - spyta bezczelnie Luiza, kiedy nawiedzi Joasię w jej domu na Wietrznej w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". 

- Słucham? - zdziwi się mocno Joasia. 

- Ile mam ci zapłacić, żebyś zostawiła Leszka w spokoju?

Zdradzamy: Joasia Leszka nie tylko nie zostawi, ale wręcz przystąpi do ostrej walki o niego! Odpowiedź odtrąconej Luizy będzie okrutna - porzucona narzeczona naśle na Joasię paparazzi, spróbuje ją skompromitować i na tym nie poprzestanie...  Krajewski znów będzie musiał "przywdziać zbroję" obrońcy ukochanej Joasi, ale nie wiadomo, czy poradzą sobie zemstą upokorzonej, odrzuconej piękności. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1611: Zdrada Olka. Aneta wyrzuci Chodakowskiego z domu. Nie tylko Iza i Marcin się rozwiodą?

M jak miłość. Kochanka Leszka zamieni życie Joasi w piekło! Dla niej Krajewski zerwie zaręczyny z Miss Fitness Luizą
Najnowsze