M jak miłość. Nowa kochanka Leszka będzie jak Nina? Koszmar walki Joasi z wariatką w ciąży powróci - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Nowa kochanka Leszka będzie jak Nina? Koszmar walki Joasi z wariatką w ciąży powróci - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nowa kochanka Leszka będzie jak Nina? Koszmar walki Joasi z wariatką w ciąży powróci - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" szykuje się powrót największego koszmaru Joasi? Nowa kochanka (Dominika Kryszczyńska) Leszka (Sławek Uniatowski) jest łudząco podobna do psychopatki Niny (Agnieszka Judycka)! Jak pamiętamy, to właśnie ta wariatka zniszczyła związek Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Leszka - powróciła do życia Krajewskiego z przeszłości z informacją, że jest w ciąży z jego dzieckiem. Nina szybko z pokrzywdzonej "sierotki" zamieniła się w desperatkę, która nękała Chodakowską dnia i nocami, zniszczyła jej dom i zabrała ukochanego. Historia w "M jak miłość", jak w życiu, lubi się powtarzać... Czy nowa kochanka Leszka również zajdzie w ciążę i zacznie dręczyć jego narzeczoną? Zobacz w GALERII ZDJĘĆ - kochanki Leszka są do siebie łudząco podobne!

Nina wróci do życia Leszka i Joasi w nowym wcieleniu? Młodsza kochanka może okazać się takim samym potworem

Nowa kochanka Leszka w "M jak miłość" to szałowa blondynka, młodsza od Joasi i Niny. Na zdjęciach z planu u boku Uniatowskiego wygląda na przesympatyczną, roześmianą dziewczynę, która wreszcie da szczęście Krajewskiemu. Zupełnie jak Agnieszka Judycka, na planie doskonale się bawiła, a w roli Niny w serialu zamieniała się w potwora!

Aktorki grające obie kochanki Leszka z "M jak miłość" mają ten sam typ urody - szczupła twarz, ogromne oczy i burza blond loków to ich znaki rozpoznawcze - zobacz w GALERII ZDJĘĆ. Jak widać, Krajewski nie zmieni swoich upodobań i wybierze dziewczynę łudząco podobną do blond poprzedniczek. Czy również charakter nowej pani jego serca będzie w tym samym typie "urody"?

Zobacz koniecznie: Na Wspólnej, odcinek 3254: Michał nie rozpozna Kingi! Wróci, ale będzie ukrywała swoją twarz? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Leszek po zaręczynach z Joasią będzie grał na dwa fronty z młodszą kochanką - WIDEO
M jak miłość. Leszek (Sławek Uniatowski) i jego nowa kochanka (Dominika Kryszczyńska)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Leszek (Sławek Uniatowski) i jego nowa kochanka (Dominika Kryszczyńska)

Joasia w "M jak miłość" przeżyła prawdziwy koszmar z powodu Niny. Była kochanka Krajewskiego wróciła w ciąży i z oczekiwaniem, że on rzuci wszystko i do niej wróci. Chodziła, prosiła, płakała, aż w końcu zaczęła szantażować i prześladować Joasię. Później sprawy jeszcze bardziej się skomplikowały - Nina poroniła i kompletnie oszalała. I wówczas Joasia zdecydowała, że nie może być z Leszkiem, bo jego miejsce jest przy tej nieszczęsnej kobiecie, która popadła z jego powodu w szaleństwo. 

Jeżeli twórcy "M jak miłość" będą w nowym sezonie serialu trzymać się pewnego schematu powtarzalności osób i zdarzeń, Joasię i Leszka może czekać powtórka horroru z zazdrosną kobietą w tle. Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Joasia nareszcie zaręczy się z Leszkiem. Tylko czy na pewno dziewczyna, która spędziła wiele miesięcy u boku bajecznie bogatego biznesmena, łatwo go wypuści?

Miła atmosfera na planie "M jak miłość" między Uniatowskim a Kryszczyńską wygląda tak radośnie, że aż złowrogo. Kurdej-Satan jeszcze nie pokazała się we wspólnych scenach z rywalką, za to chętnie fotografuje się w kamperze serialowego Leszka. Czy koszmar Joasi z dawną kochanką Leszka powtórzy się w wykonaniu nowej - dowiemy się na pewno w nowych odcinkach zaraz po wakacjach 2021!   

Czytaj także: Totalna metamorfoza Joasi z M jak miłość! Barbara Kurdej-Szatan zmieniła się nie do poznania. Zobacz co sobie zrobiła - ZDJĘCIA

M jak miłość: Leszek (Sławek Uniatowski), Nina (Agnieszka Judycka)

i

Autor: Instagram
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze