M jak miłość, odcinek 1611: Zaręczyny Leszka i Miss Fitness w internecie! Głupia Luiza zrobi z oświadczyn niezłą szopkę - WIDEO

2021-11-01 21:42

W 1611 odcinku "M jak miłość" Leszek (Sławek Uniatowski) zaręczy się ze swoją nową dziewczyną, żeby wreszcie zapomnieć o Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Wiadomość, że Joasia jest w ciąży z Michałem (Paweł Deląg) popchnie go do decyzji o ślubie z Miss Fitness. Ale to piękna, lecz wyjątkowo głupia i wyrachowana Luiza (Dominika Kryszczyńska) w 1611 odcinku "M jak miłość" pierwsza oświadczy się Leszkowi. On początkowo nie zgodzi się ożenić się z Luizą, ale ciąża Joasi wszystko zmieni. Zaręczyny Leszka z gwiazdką internetu Luizą będą sporym wydarzeniem na jej profilu społecznościowym. Miss Fitness pochwali się ogromnym pierścionkiem zaręczynowym. Ale jej szczęście z Krajewskim nie potrwa długo! Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1611 - wtorek, 2.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Zaręczyny Leszka w 1611 odcinku "M jak miłość" będą skutkiem kłamstwa Michała, który wmówi Krajewskiemu, że Joasia jest teraz nim, tworzą udany związek, a do tego będą mieli dziecko! Dla byłego kochanka Joasi, który nigdy nie przestał darzyć jej miłością, to będzie tak potężny cios, że postanowi ukoić swój ból w ramionach nowej dziewczyny. Miss Fitness Luiza bardzo się postara, by nie myślał o Joasi. U jej boku życie Leszka już w 1611 odcinku "M jak miłość" bardzo się zmieni. Krajewski stanie się gwiazdą portali plotkarskich i okładek magazynów dla kobiet. Bo Luiza jako znana celebrytka będzie chętnie pokazywać ich prywatność całemu światu.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1611: Ciąża Joasi przyspieszy ślub Leszka z Miss Fitness! Nie pozwoli mu odejść do innej

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1611: Zdrada Olka. Aneta wyrzuci Chodakowskiego z domu. Nie tylko Iza i Marcin się rozwiodą?

Dominika Kryszczyńska, która w "Kulisach serialu M jak miłość" pierwszy raz miała okazję przedstawić swoją bohaterkę Luizę, bardzo się starała, żeby widzowie niezbyt negatywnie ocenili nową dziewczynę Leszka. - Luiza jest kobietą, która się zakochała. Kocha i chce być kochaną! Jest świadoma dzisiejszych realiów. Bardzo sobie zdaje sprawę jak silny wpływ mają media na wszystkie sfery naszego życia. Ona nimi naprawdę żyje. Prowadzi swoje konto każdego dnia. Praktycznie cały czas jest online. Ona się w tym odnajduje... Leszek jest przystojnym mężczyzną. Potraktowała go jak nowe, cudowne otwarcie w swoim życiu. Chce być szczęśliwa. Znalazła to u boku Leszka. Coś musiało ich połączyć... - wyznała nowa rywalka Joasi w "M jak miłość".

W 1611 odcinku "M jak miłość" Leszek i Luiza pojawią się razem na czerwonym dywanie, na premierze filmu, ale Krajewski wcale nie będzie wyglądał na szczęśliwego. Dlaczego? W jego sercu wciąż będzie miejsce tylko dla Joasi. Do tego wciąż będzie się oszukiwał, że Luiza mu ją zastąpi.

- Leszek zakochał się w Joasi, bo ona była dziewczyną z sąsiedztwa. Luiza jest jej absolutnym przeciwieństwem. Żyje w blasku fleszy, pozuje na ściankach... Leszkowi to nie do końca pasuje. Tęskni za tym przyziemnym życiem. Tego życia mu bardzo brakuje... Luiza jest lekarstwem dla Leszka. Bardzo potrzebował związku, ciepła... - wyjaśnił Sławek Uniatowski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Po tym jak w 1611 odcinku "M jak miłość" Luiza oświadczy się Leszkowi na bajecznych wakacjach na Zanzibarze, Krajewski nie wykona żadnego ruchu. Aż do chwili gdy dowie się o ciąży Joasi, o dziecku Michała, które niebawem urodzi jego ukochana. Jeszcze tego samego wieczoru Leszek zaręczy się z Luizą, wręczając jej pierścionek z olbrzymim brylantem.

Jakby tego było mało w 1611 odcinku "M jak miłość" głupia Miss Fitness umieści całą relację na swoim profilu. I zobaczy ją Joasia, która będzie śledziła dziewczynę Leszka, żeby dowiedzieć się jak mu się układa w związku z gwiazdą. Głupia celebrytka zrobi z zaręczyn niezłą szopkę.  - I stało się! Kochani, niespodzianka! Dostałam to dziś wieczorem po premierze!... Powiedział - TAK!!! Ale jestem szczęśliwa. Jutro napiszę więcej, czekam na was - pochwali się Luiza w 1611 odcinku "M jak miłość".

Ale od zaręczyn Leszka do jego ślubu z Luizą w "M jak miłość" daleka droga! Zwłaszcza, że kłamstwo Michała wyjdzie na jaw. W chwili kiedy Joasia pozna narzeczoną Krajewskiego, okaże się, że wcale nie jest w ciąży. Wkrótce w "M jak miłość" Leszek nie zawaha się ani chwili. Zostawi Luizę, żeby być z Joasią!

- Nagle wszystko się zmienia. Leszek jest bogaty w doświadczenia z kobietami, które są bardzo zdesperowane... Spodziewa się tego, że Luiza będzie taką właśnie kobietą. Zdaje sobie sprawę, że krzywdzi Luizę, ale wie, że to Joasia jest jego największą miłością, której nie chce stracić i zrobi wszystko, żeby z nią być i do niej wrócić... - ujawnił Uniatowski. 

Ale "Kulisy serialu M jak miłość" zapowiedziały też zemstę Luizy na Joasi! Bo narzeczona Leszka nie pozwoli mu odejść do innej. Spróbuje przekupić Chodakowską, żeby zniknęła z życia jej ukochanego, a gdy to nie zadziała zagrozi Joasi, że zamieni jej życie w piekło! Naśle na nią paparazzi, żeby Joasia nie zaznała spokoju i szczęścia z Leszkiem.

- Luiza jak poznaje Joasię, to na początku jak do każdego podchodzi sympatycznie. Chce poznać znajomych Leszka... Nie zna do końca całej historii, coś tam wiedziała, jakieś delikatne fakty. Jak każda kobieta ma prawo czuć się zraniona. Jest mężczyzna, z którym planuje przyszłość... On również się do tego zobowiązał. Luiza sama nie wie do czego jest zdolna. Będzie silna, twarda i po prostu założy swoją maskę, którą musiała mieć, tą twardą skorupę, którą musiała mieć przed mediami, żeby jakoś się trzymać w tym brutalnym świecie. I może wykorzystać te możliwości, które ma, żeby sobie pomóc... - wyjaśniła Dominika Kryszczyńska.

M jak miłość. Kochanka Leszka zamieni życie Joasi w piekło! Dla niej Krajewski zerwie zaręczyny z Miss Fitness Luizą
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze