M jak miłość. Krystian Wieczorek zlinczowany za zdradę Budzyńskiego! Nawet Anna Mucha to skomentowała

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Krystian Wieczorek zlinczowany za zdradę Budzyńskiego! Nawet Anna Mucha to skomentowała

M jak miłość. Krystian Wieczorek zlinczowany za zdradę Budzyńskiego! Nawet Anna Mucha to skomentowała

2022-04-20 13:16

Krystian Wieczorek gra w "M jak miłość" od lat, a jego bohater Andrzej Budzyński budzi ogromną sympatię widzów. Jego związek z Magdą (Anna Mucha) uchodził za niemal idealny, a wszystko skoczyło się w momencie wyemitowania 1654 odcinka "M jak miłość", w którym prawnik zdradził żonę! Okazuje się, że sam Krystian Wieczorek ma ogromne problemy w związku z pomysłem scenarzystów "M jak miłość", dotyczącym wątku zdrady Andrzeja. Aktor dostaje mnóstwo okrutnych wiadomości, aż w końcu postanowił zabrać głos i zaapelować do oburzonych fanów, którzy nie mogą znieść tego, że Budzyński dopuścił się zdrady.

Krystian Wieczorek ostro komentuje zdradę Budzyńskiego w "M jak miłość". Aktor nie dowierza, że widzowie mylą go z Andrzejem! 

Pomysł scenarzystów "M jak miłość", by Budzyński zdradził Magdę, nie przypadł do gustu wiernym fanom serialu. Nie da się ukryć, że Andrzej i Magda uchodzili za idealną parę, która przezwycięży wszelkie nieszczęścia. I faktycznie, Budzyńscy długo żyli w zgodzi i dawali nadzieję, że prawdziwa miłość naprawdę istnieje. Wszystko skończyło się w 1654 odcinku "M jak miłość", kiedy Andrzej upił się podczas konferencji we Wrocławiu, wylądował z Julią w łóżku, a następnego dnia obudził się z wielkimi wyrzutami sumienia. Po emisji odcinka, w którym skupiono się głównie na wątku zdrady prawnika z Malicką, na oficjalnej stronie "M jak miłość" na Instagramie pojawił się post, w którym spytano widzów o ich odczucia względem obejrzanych scen.

- Czyja wina? ?? - brzmi podpis posta z Julią i Andrzejem.

- Jakiś czas temu to było jeszcze M jak miłość przez duże M. Teraz tylko z problemami kojarzy mi sie ten serial ?‍♀️ - brzmi jeden z komentarzy.

- Wychodzi na to że z całego serialu tylko dziadek Lucek był wart uwagi kobiet - wtóruje kolejna osoba.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1657: Tylko ksiądz z Grabiny pozna tajemnicę uwodziciela Marysi! Nieśpielak zrobi niezły przekręt - WIDEO, ZDJĘCIA

Krystian Wieczorek musiał wypowiedzieć się w komentarzu, że nie odpowiada za pomysły produkcji "M jak miłość" i chociaż trudno w to uwierzyć, aktor musiał tłumaczyć widzom, że serial to nie rzeczywistość, a on nie jest Andrzejem Budzyńskim na co dzień. 

- Bardzo bym jednak prosił żeby nie pisać do mnie na priv. Dostaję dużo obraźliwych wiadomości mylących mnie z postacią. Jeśli ktoś nie rozróżnia tych dwóch rzeczywistości powinien udać się do specjalisty. Powtarzam, nie jestem Andrzejem Budzyńskim i nie jestem również scenarzystą serialu Mjm. Jestem jedynie aktorem starającym się ożywić litery scenariusza. Pozdrawiam - brzmią ostre słowa Krystiana Wieczorka na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1658: Łukasz pożałuje, że uratował Argasińskiemu życie. Straci Patrycję, tym razem na zawsze? – ZDJĘCIA

Widać, że cała sytuacja rozdrażniła gwiazdę "M jak miłość", a Wieczorek mierzy się teraz z linczem na jego osobę. Niektórzy widzowie wyraźnie mylą serial z rzeczywistością i piszą do aktora słowa, jakby on naprawdę był Budzyńskim. Krystian Wieczorek odgrywa jednak tylko rolę w "M jak miłość" i nie odpowiada za pomysły produkcji. 

W komentarzu wypowiedziała się także Anna Mucha, która odniosła się do pytania "czyja wina?". - … ale o co chodzi …? - zapytała żartobliwie, nawiązując do tego, że Magda z "M jak miłość" nic nie wie o zdradzie męża z Julią. Wiadomo już, że Malicka nie odpuści, a wątek zdrady będzie ciągnięty jeszcze przez jakiś czas. 

M jak miłość, odcinek 1654: Wielki wstyd Budzyńskiego! Koniec Łukasza i Patrycji?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze