M jak miłość

M jak miłość. Krystian Wieczorek zdradził, co pchnęło Andrzeja na wojnę w Ukrainie. To wyznanie robi wrażenie – ZDJĘCIA, WIDEO

W "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) wyruszy na wojnę w Ukrainie. Ukryje to przed Magdą (Anna Mucha) i wszystko skończy się tragicznie. Andrzej będzie miał straszny wypadek, po którym zaginie, więc ruszy odszukać go Kamil (Marcin Bosak). Krystian Wieczorek zdecydował się zdradzić, co stało się powodem takiego postępowania jego bohatera, a Anna Mucha dodała, co o tym myśli. Sprawdź, co zdradziły gwiazdy w "Kulisach M jak miłość" i zobacz WIDEO i GALERIĘ ZDJĘĆ!

M jak miłość. Krystian Wieczorek szczerze o tym, dlaczego Andrzej pojechał na wojnę. Robi wrażenie!

W 1708 odcinku "M jak miłość" Magda usłyszy od Piotrka i Kingi, że jej ukochany mąż miał wypadek w ogarniętej wojną Ukrainie i zaginął. Wtedy Budzyńska złoży przyjaciółce przysięgę, z której wywiąże się już w 1710 odcinku serialu. W "Kulisach M jak miłość" gwiazdy przemówiły na temat tych dramatycznych wydarzeń. 

Andrzej w "M jak miłość" jedzie na wojnę w akcie desperacji

- Wszystkie organizacje pomocowe są niewydolne bo tam jest wojna. Jest chaos, nie przychodzi żaden odzew, więc Andrzej postanawia w akcie desperacji tam pojechać - ujawnił Krystian Wieczorek fakty o poszukiwaniach rodziców malej Nadii (Mira Fareniuk)w "Kulisach M jak miłość". 

- Pomysł, aby wyjechać tam, gdzie toczy się wojna jest pomysłem, na który Magda na pewno by się wcześniej nie zgodziła. W ogóle by nie dopuściła tej myśli do siebie - wyznała Anna Mucha w "Kulisach M jak miłość". 

Fakty o poszukiwaniu rodziców przez Andrzeja w "M jak miłość" to jednak tylko część prawdy o motywach wyjazdu mecenasa na Ukrainę. Ważna w tym wszystkim jest po prostu Magda i to dla niej mąż zaryzykuje życie!   

Andrzej w "M jak miłość" nie chce być uważany za bohatera

- Andrzej jest zdesperowany, to jest ostatnia deska ratunku - wyznał szczerze Krystian Wieczorek w "Kulisach M jak miłość" i dodał, dlaczego ukrył to przed żoną: - Andrzej robi to w tajemnicy z prostego powodu: nie chce grać na uczuciach Magdy takim rodzajem bohaterstwa - zdradza Krystian Wieczorek "Kulisach M jak miłość". 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1710: Andrzej po wypadku nie rozpozna Magdy? Wszyscy będą walczyć o jego życie - ZDJĘCIA

M jak miłość. Andrzej będzie miał wypadek na Ukrainie! Magda usłyszy od Zduńskich straszne wieści
Najnowsze